Vakaro tema: Tu jam – ne viena…
„Nueis į kairę – skiriamės“. Tokia logika vadovaujasi daugybė teisėtų žmonų. Ir vis dėlto kai kurie vyrai įsigudrina ton pusėn pasivaikščioti ne atsitiktinai kartą-kitą nuklydę, o nuolat, netgi įsirengti ten jaukų meilės lizdelį Nr. 2. Kitaip tariant, tarsi kokie arabų šeichai įsitaiso keletą „žmonų“ vienu metu, jas myli, išlaiko, „keliais etatais“ auklėja savo vaikus.
Jis vėl darbe užtruko iki išnaktų? Įtarimą kelia jo dažnos komandiruotės? Neskubėk būgštauti. Pirma pasitikrink, ar tavo brangusis išties priklauso potencialių sultonų kategorijai. Vyrų žinovės tvirtina, jog į daugpatystę, tegul ir neoficialią, vieni vyrai linksta labiau nei kiti.
1. Naujasis turtuolis. Kuo jis turtingesnis, kuo jo socialinis statusas aukštesnis, tuo daugiau tikimybės, kad jis bus linkęs vienu metu išlaikyti keletą moterų. Esama moterų, kurioms vyro socialinė padėtis ir stora piniginė – didžiausias afrodiziakas. O vyrui, kurį laiką besijautusiam eiliniu didelio aparato varžteliu ir vis dėlto savo valios ar aplinkybių dėka sukaupusiam nemenką kapitalą, tokių moterų dėmesys – tarsi balzamas sielai (žinoma, jei to vyro orientacija tradicinė).
Taigi nenuostabu, kad ženkliai papilnėjus vyro piniginei išauga ir rizika, kad tą piniginę tuštinsi ne tu viena.
2. Bohemos atstovas arba vakarėlių liūtas. Tokie vyrai tiesiog negali pakęsti minties, jog yra ne patys sau, o poros, šeimos dalis. Jam reikia erdvės, reikia vidinės laisvės, galiausiai reikia susilaukti palaikymo tada, kai tu visai pagrįstai užsipulsi juos su kasdienio gyvenimo bėdomis ir rūpesčiais. Kad išlaikytų pusiausvyrą, jiems reikia ne vieno, o keleto ramsčių.
Taigi logiškas sprendimas greta vienos mylimosios pastatyti ir kitą, kuri palaikys ir globos kai tikroji žmona ims reikšti nepasitenkinimą ir pretenzijas.
3. Priklausomas nuo meilės. Jis geras, dosnus, myli žmoną, bet tos jo meilės tiek daug, kad užtenka ir kitai moteriai. Jis negali pakęsti konfliktų, užtai dievina naujoves ir įvairovę. Todėl svetimas glėbys jam – patogiausias būdas pabėgti ir nuo namų rutinos, ir nuo besitelkiančių šeimyninio barnio audros debesų.
Užuot analizavęs ir gludinęs aštrius kampus namuose, jis linkęs išmauti į kitus namus.
4. Svajonių jaunikis. Atrodo, kaip tik taip dabar vadinami senstelėję senberniai. Nustebai, ką toks gali turėti bendro su sultonu? Pasirodo, šį bei tą turi. Senbernis neturi oficialios žmonos, bet beveik visada jo žinioje – bent keletas moterų, pasirengusių jį priimti bet kuriuo paros metu. Ir kuo jis vyresnis, tuo daugiau tikimybės, kad jo „žmonų tinklas“ jau tvirtai suregztas. Juk toks pagyvenęs svajonių jaunikis – tikrai gardus kąsnelis ištekėti žūtbūt trokštančioms moteriškėms.
Štai ir kovoja už jį visu savo žavesiu, o jam toks gyvenimas – prie širdies, ypač kai moterys įtikina, kad jis – nuostabus ir nepakartojamas.
5. Gražuoliukas. Išorinis grožis – didžiulė jėga, moterys į jį skrenda tarsi drugeliai į liepsną. Kaip tai veikia patį vyrą? Suteikia jam pasitikėjimo savimi ir žinojimo, kad meilės fronte jam tikrai seksis.
Tiesa, pavargęs nuo nuolatinių viliojimo apeigų jis anksčiau ar vėliau „susitupi“: susiranda ir žmoną, ir mylimąją, kaip atsarginį variantą, kuris žavėsis juo net tada, kai žmonos akyse jo grožio kerus išsklaidys pilka kasdienybė.
Teksto autorė Bazilė.