"ORLEN Lietuva" apdovanojo jaunuosius kūrėjus

 Sausio 14 dieną, ketvirtadienį, akcinės bendrovės „ORLEN Lietuva“ būstinėje buvo apdovanoti bendrovės darbuotojų vaikai, tradicinio kalėdinio sveikinimo konkurso laimėtojai. Konkurse dalyvavo 4-13 metų vaikai, kūrę popierinius ir elektroninius atvirukus, suvenyrus, rašę laiškus Bendrovėje dirbantiems tėveliams.

 

Kai kuriuose vaikų kūriniuose atspindėta bendrovės simbolika, laiškuose – tėvelių darbas, nuoširdūs šeimos santykiai. Visi darbeliai buvo eksponuoti parodoje, kurią galėjo pamatyti bendroves darbuotojai ir svečiai.

Vaikų sukurtais elektroniniais atvirukais bendrovė sveikino savo klientus ir partnerius.

„Bendrovė jau daugelį metų kviečia vaikus į žiemos švenčių renginius, skatina jų kūrybingumą. Tokie konkursai stiprina šeimos bendravimą, suartina bendrovę ir joje dirbančius žmones bei jų šeimų narius“, – sakė akcinės bendrovės „ORLEN Lietuva“ viešųjų ryšių direktorius Rosvaldas Gorbačiovas.

 

Konkurso nugalėtojai apdovanoti MP3 grotuvais, atmintinėmis ir vertingomis knygomis. Bendrovė įvertino visus konkurso dalyvius ir apdovanojo paskatinamaisiais prizais.

 

Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ stiprina ryšius su darbuotoju šeimomis kviesdama mažesniuosius vaikus į kalėdinės eglutės šventes. Šiemet jie gavo dovanų žaismingą ereliuko pavidalo kuprinę su saldainiais. Ereliukas – žaismingas bendrovės simbolikos perfrazavimas.