Vakaro tema: Kodėl vyrai bijo susipažinti su moterimis?

Alfa.lt

 Turbūt ne vienai merginai ar moteriai nutiko taip, kad vyras žiūri į jas, šypsosi, bet neprieina, nors galėtų susipažinti ir paprašyti telefono numerio. Nors jos patraukliai atrodo, net pora kartų jam nusišypso bei atitinkamu kampu žvilgteli ne tik į jo nosį, bet ir į tą vietą, o jis ima ir nueina, nepalikęs nei telefono numerio, nei elektroninio pašto adreso… Kodėl taip atsitinka? Gal dėl to, kad dabar atsirado daug paprastesni ir lengvesni pažinties būdai – per internetą, „Skype‘ą“ ir forumus? Deja, viso to reikalo esmė – vyro baimė.

Gavus neigiamą atsakymą, vyro pasitikėjimas nugarma į kulnis

Sulaukti neigiamo atsakymo – tai bene labiausiai tarp vyrų paplitusi baimė susipažįstant su moterimis. Vyrai instinktyviai bijo gauti neigiamą atsakymą. Be to, ne itin švelnia forma. Tarkime, vyras šiaip ne taip suėmė save į rankas, švytėdamas priėjo prie patinkančios moters, matant nustebusiems aplinkiniams, o jam ėmė ir kategoriškai išpoškino „ne“. Kaip su šlapiu skuduru per veidą. Vyro pasitikėjimas nugarmėjo į kulnis, akimirksniu užgeso spindesys akyse.

 

Suprantama, antrą kartą ryžtis tokiam žygdarbiui jis daugiau niekada neišdrįs, net jei taptų princu ant balto žirgo arba oligarchu. Na, nebent jei kaip reikiant „įkaltų“. Ką galima patarti moterims tokiais atvejais? Lengviausia būtų pasakyti, o kam jums toks vyras, kuris bijo net prieiti. Be to, jei jūs labai patiktumėte, jis neturėtų išsigąsti. Priešingai, net iš visų jėgų siektų jūsų sutikimo dėl pasimatymo. Beje, o kodėl jums pačioms nepriėjus? Galų gale telefono numeris, parašytas ant lapo ir perduotas patikusiam vyrui, nieko neįpareigoja.

 

Skambinti ar laukti, kol ji paskambins?

Kita pagal populiarumą baimė, atsirandanti per pažintį, – sutikimo baimė. Atrodo, ko čia bijoti, reikėtų tik džiaugtis. Tačiau netrukus paaiškėja, kad yra dėl ko. Moteris sutiko, užsirašė vyro telefono numerį, o jis jos ir tada prasideda… „Skambinti jai ar laukti, kol ji paskambins?“ „O jei ji nepaskambins?“ „O jei ji paskambins, ką tada daryti? Kur ją pakviesti, apie ką kalbėti…“ Aišku, taip galvojant viskas gali baigtis net neprasidėjus. Todėl tokioje situacijoje tik du variantai. Pirmas – paskambinti pačiam. Antras – leisti tai padaryti merginai ar moteriai. Norės – paskambins, nenorės… Ir taip būna. Suprantama, laukti skambučio iš patinkančios moters labai sunku, tačiau jei pavyktų įkalbėti save nelaukti, būtų daug lengviau.

 

Vengia moterų draugijos, nes bijo būti išjuokti

Atsisakymas atsisakymu, tačiau būna ir dar nemalonesnių situacijų. Pavyzdžiui, vyrukas prieina susipažinti prie merginos, kuri – draugių apsuptyje. O šios, geros ir ištikimos draugės, užuot palikusios juodu, taip pat įsitraukia į pokalbį. Žiūrėk, kažkuri jų net patraukia per dantis naująjį pažįstamą. Įsivaizduokite, kaip tuo metu jaustis vyrui? Todėl geriausiai būtų iš karto paėjėti su patikusiu gerbėju kuo toliau į šoną nuo smalsių draugių akių.

 

Žiūrėdami į gražias moteris vyrai jaučiasi neužtikrintai

Vyrams dažniausiai kyla visokių baimių būtent dėl nepasitikėjimo savo jėgomis. Įsivaizduokite tokią situaciją: sėdi graži mergina prie staliuko kavinėje. Sėdi viena. Ilgokai sėdi, tačiau niekas prie jos neprieina. Tai – labai paprasta priežastis, nes vyrai vengia gražios merginos, kadangi jaučiasi neužtikrintai, galvoja, kad „neverti tokio grožio“. Apskritai vyrams, žiūrint į gražias moteris, kyla „stereotipinės“ mintys, kad ji tikriausiai turi gerbėją ir ne vieną, o gal ji kaprizinga „fyfa“, kad jai reikalingi tik pinigai, kad jai reikalingas tik prabangus automobilis ir t. t.

 

O kol vyrai bijo, gražuolė atsistoja ir viena keliauja namo, nes taip niekas prie jos ir nepriėjo. Nors pažiūrėjus į gražią merginą, praeinančią pro šalį, iš karto kyla mintis, kad jai tikrai netrūksta gerbėjų. Bet iš tikrųjų dažniau sutiksi laimingą „pilką pelytę“ nei „grožio karalienę“. Būtent tada ir peršasi išvada, kad vyrai paprasčiausiai bijo gražių moterų.

 

Tobuli žmonės pirmiausiai pradeda ieškoti priežasčių savyje

Dabar yra nemažai gražių, pasitikinčių savimi merginų ir jaunų moterų, pasiekusių karjeros aukštumų, tačiau vis dar vienišų. Greičiausiai tos jaunos, įdomios 25–35 metų ar kiek vyresnės moterys ne kartą klausė savęs: „Kodėl aš tokia nuostabi, o iki šiol viena?“ Tačiau jei jūs laikote save tobulomis, tada reikėtų vadovautis kinų posakiu: „Tobuli žmonės pirmiausiai pradeda ieškoti priežasčių savyje.“

 

Jei žmogus kelia atitinkamus reikalavimus sau, tarkime, yra reiklus sau, suprantama, to paties ar net daugiau jis nori ir iš kito žmogaus. Todėl nė nepajunta, kaip atsiranda noras dominuoti, pranokti kitus žmones sindromas. Atkreipkite dėmesį, kad dažnai gražūs žmonės, kuriems sekasi, skleidžia neįprastus ir nepaaiškinamus fluidus, todėl jie atrodo nepasiekiami ar neprieinami. Moteris graži, daug kam patinka, tačiau pasąmonėje ji, priešindama save, ieško stipresnio už save vyro. Todėl net menkiausias neatitikimas neišpildo jos vilčių ir lūkesčių.

 

Stipri energetika kaip magnetas traukia vyrus

Be to, tikėtina, kad graži moteris ar mergina per aukštai pakelia kartelę. Todėl gal vertėtų bent šiek tiek pakeisti „apžvalgos kampą“. Kitaip tariant, pirmiausiai pamėginkite vertinti vyrus ne pagal kriterijus: „materialiai apsirūpinęs“, „išvaizdus“, „išsilavinęs“, o pagal jo dvasines vertybes. Jei nepajusite dvasinio ir emocinio artumo, visa kita neteks jokios prasmės.

 

Prisiminkite, kiek kartų jūs pasakėte vyrui „ne“, kuris norėjo su jumis susipažinti, nors atrodė nė kiek ne prasčiau nei jūs. Pateikdamos vyrui pernelyg griežtus reikalavimus, moterys rizikuoja likti vienos. Be to, gaišta brangų laiką ieškodamos idealų, nes tokių nėra. Juk bet kuris žmogus turi ne tik teigiamų savybių, bet ir vienokių ar kitokių trūkumų, su kuriais tikriausiai nesinori taikstytis.

 

Kasdien galima sutikti daugybę labai simpatiškų merginų, tačiau greičiausiai jų niekas niekada ir niekur nekviečia. Tiesiog pažiūri kaip į gražią vitriną parduotuvėje ir praeina pro šalį. Todėl, kad vyrams jos atrodo pasipūtusios, aikštingos, šaltos, griežtos ir neprieinamos. Nors tą reikalą lengvai galima ištaisyti paprasta šypsena. Jei moteris spinduliuoja stipria energetika, ji kaip magnetas traukia vyrus, prie jų prieina, su tokia moterimi jie nori ir pakalbėti, ir bendrauti. O jei energetikos nėra, tokios merginos labiau primena lėles Barbes. Todėl stiprinti energetiką reikėtų pradėti nuo šypsenos. Daugiau šypsokitės ir skleiskite „šviesą“ žiūrėdamos į akis pro šalį praeinantiems, net ir nepažįstamiems vyrams. Tikrai ne vienas jų stabtelės ir suklus.

 

Galima užkalbinti tiesmukiškai, tačiau kokiu nors „pretekstu“

Žinoma, galima užkalbinti patinkančią merginą ar moterį tiesmukiškai ir mėginti susipažinti. Tačiau, gink Dieve, ne taip: „Jūs man labai patinkate, norėčiau susipažinti.“, o kokiu nors „pretekstu“. Pavyzdžiui, „aš jus mačiau viename televizijos šou, tik dabar neprisimenu, kuriame“. Nesvarbu, kad mergina atsakys, jog painiojate ją su kita ar dar ką nors, tačiau jūs vis
tiek laikykitės savo. Tada sakykite, kad ji kaip du vandens lašai panaši į tą matytą televizijos laidoje. Svarbiausia, kad pokalbis nenutrūktų, o pradėjus aiškintis, kol apkalbėsite ir išvardinsite visus šou dalyvius, žiūrėkite, beliks tik pasiūlyti užbėgti kartu į artimiausią kavinę išgerti kavos ar arbatos ir sušilti.

 

Vyrai turėtų mesti iš galvos visus stereotipus! Jei mergina patraukli ir simpatiška, tai dar nereiškia, kad ji – išlepinta kvailutė. Be to, nebijokite susipažinti gatvėje. O jei po to mergina ir nepaskambins – irgi ne pasaulio pabaiga.

 

Nepamirškite, kad visos baimės, nepasitikėjimas ir kitos kliūtys susipažinti – jūsų pačių fantazijos vaisius. Kol vyrai susikuria galvoje moters neigiamo atsakymo scenarijų, jie patys tiek tuo įtiki, kad jokios pažinties ir nebereikia. Iš tikrųjų reikėtų tik prieiti ir sužinoti, kas bus.

 

Be to, dažnai atsitinka ir taip, kad kaip nuteikiame save, taip ir atsitinka. Todėl daugiau pozityvių minčių ir nereikia bijoti. Juk moterys nesikandžioja.