9 būdai, kaip pamiršti savo vaikiną

Alfa.lt

 Juk dažnai būna, kad mergina išsiskyrė su savo vaikinu, bet niekaip negali išmesti jo iš galvos.

Todėl mes pamėginsime padėti joms keliais patarimais, kaip atsisveikinti su praeitimi. Jokių SMS, elektroninių laiškų, „Skype“ ir socialinių tinklalapių.

Žinoma, jūs labai norėtumėte girdėti jo balsą, matyti ir viską apie jį žinoti.

Nepaisant to, ištrinkite jo telefono numerį, elektroninio pašto, Skype adresus bei išmeskite jį iš draugų rato socialiniame tinklalapyje, kad nekiltų pagundų jam parašyti ar kaip nors kitaip mėginti su juo bendrauti. Dar geriau būtų, kad „paskolintumėte“ savo mobilųjį telefoną kuriai nors draugei, jog silpnumo minutę nesugalvotumėte išsiųsti jam SMS.

 

Esant reikalui naudokitės laidiniu telefonu. Juk jis pasakė, kad viskas baigta ir daugiau nenori jūsų matyti. Todėl nė nemėginkite persekioti buvusio ir liksite jam vien gražus prisiminimas.

 

Parašykite visus „už“ ir „prieš“

Paimkite popieriaus lapą ir parašykite (suprantama, tik sąžiningai ir atvirai) visus buvusio vaikino pranašumus ir trūkumus. Jo charakterio bruožų apibūdinimas padės suprasti, kodėl išsiskyrėte ir, tikėtina, taip pat suprasite, kad tai buvo ne jūsų gyvenimo žmogus. Be to, šis paprastas uždavinys padės atsitokėti, kad buvęs mylimasis – toli gražu ne idealas!

 

Dažniau būkite su tomis draugėmis, kuriomis galima pasitikėti

Jei jūsų meilės istorija tik visai neseniai baigėsi, tai dar nereiškia, kad turite likti vienumoje, pasinėrusios liūdnose mintyse. Šiuo atveju galėtų padėti artimos draugės, kurios kantriai klausysis jūsų begalinių pasakojimų, taip pat paguos ir duos gerų patarimų.

 

Buvęs vaikinas – ne nuosavybė

Ar susimąstėte apie tai, kad buvęs vaikinas turėjo teisę išsiskirti su jumis? Juk jis – ne jūsų nuosavybė ir nori gyventi pilnakraujį gyvenimą be jūsų. Taip pat kaip ir jūs be jo galite gyventi visavertį gyvenimą. Tapkite pačios savimi ir „nusiimkite kaukes“, kurias nešiojote, kad patiktumėte kitam žmogui. Nesielvartaukite, nes iš meilės dar niekas nemirė.

 

Apsižvalgykite

Jums atrodo, kad jūsų gyvenimas tarsi sustojo, nes išsiskyrėte su vaikinu. Todėl ne pro šalį būtų savo jausmus panaudoti savanaudiškiems tikslams. Apsižvalgykite aplink ir pamatysite, kad pasaulis – nuostabus. Todėl nebijokite susipažinti ir draugauti su naujais žmonėmis. Prisiminkite savo vaikiškus pomėgius ir atsitiks taip, tarsi vėl sugrįžtumėte į nerūpestingą vaikystę.

 

Daugiau galvokite apie save

Moterims instinktyviai būdingas pasiaukojimas ir atsidavimas. Tačiau vis dėlto pirmiau reikėtų galvoti apie save, kaip greičiau išsikapstyti iš meilės liūno. Tuo pačiu galėsite padėti ir kitiems žmonėms, atsidūrusiems nepavydėtinoje situacijoje. O jei užsisklęsite savyje, tai kas tada jiems padės? O galbūt dėl to jis jus ir paliko, kad garbindamos jį pamiršote save. Todėl daugiau nekartokite tos klaidos!

 

Knygos gelbsti gyvenimą

Jūs vis dar negalite patikėti, kad jo nebėra šalia, o jūsų meilės istorija baigėsi. Todėl pirmiausiai reikia savo mintis ir dėmesį nukreipti kita linkme. Geriau televizorių pamirškite! Užtat paimkite į rankas ir perskaitykite tokią knygą, kurios herojus išgyvena panašias emocijas. Ir kaipmat jums palengvės, nes knygos personažai taps ne tik jūsų sąjungininkais, bet ir draugais. O gal net kažko ir išmokys.

 

Kurkite

Susiraskite sau malonų užsiėmimą: užsirašykite į kulinarijos ar siuvimo, piešimo kursus. Kuo beužsiimtumėte, svarbu, kad kai ką nors kursite, tai padės jums greičiau pamiršti savo vaikiną. Be to, kūrybinė veikla suteiks jums ne tik pozityvios energijos, bet ir pasitikėjimo savo jėgomis.

 

Surenkite sau šventę

Ir štai galų gale nusprendėte, kad atėjo laikas palikti praeiti už durų. Kažkur pradingo ilgesys ir liūdnos mintys apie buvusį mylimąjį, todėl reikia šį pokytį atšvęsti. Surenkite vakarėlį, paruoškite skanią vakarienę, pasikvieskite draugų. Ir padovanokite sau dovaną: nusipirkite naują papuošalą ar drabužį. Taip pat nepamirškite, kad būtinai sutiksite kitus vaikinus ir vėl prasidės jūsų naujas, tikėkime, laimingas meilės romanas.