Skaudi nelaimė kelyje netoli Šerkšnėnų kaimo

Vakar, gruodžio 5 dieną, apie 14.10 val., Mažeikių raj., kelyje Mažeikiai-Plungė-Tauragė, 17 kilometre, netoli Šerkšnėnų kaimo susidūrė du automobiliai: Mitsubishi Space Runer, vairuotojas R. J., gim. 1960 m., gyv. Laižuvos g., Akmenėje  ir Suzuki Gran Vitara, vairuotojas S. V., gim. 1966 m. Po susidūrimo užsidegė automobilio Mitsubishi Space Runer variklio skyrius. Automobiliai patraukti nuo važiuojamosios kelios dalies, nuvalyta kelio danga.

Mitsubishi Space Runner vairuotojas lenkdamas išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais atvažiuojančiu a/m Suzuki Grand Vitara. Eismo įvykio metu buvo apgadinti abu automobiliai, sužalotas Suzuki Grand Vitara vairuotojas, kuris buvo pristatytas į VŠĮ „Mažeikių ligoninė” priėmimo skyrių, šiam vairuotojui diagnozuoti 5- to šonkaulio lūžimas, kairės girnelės lūžimas. Nukentėjusysis paguldytas į traumatologijos skyrių.

 

Mitsubishi Space Runner vairuotojas R. J. eismo įvykio metu žuvo. Su juo kartu važiavusieji du keleiviai taip pat nukentėjo. Keleivis  D. J., pristatytas į VŠĮ „Mažeikių ligoninė” priėmimo skyrių. Jam diagnozuota inkstų kontūzija, kryžkaulio lūžimas. Kitas keleivis, A. S., taip pat pristatytas į VŠĮ „Mažeikių ligoninė” priėmimo skyrių, diagnozė: politrauma. Abu nukentėjusieji paguldyti į traumatologijos skyrių.

 

{parasas}