Vakaro tema: 12 dalykų, kurių LABAI drovisi moterys

Balsas.lt

 Pasaulyje yra daug dalykų, kurių drovisi kiekvienas iš mūsų. Bet, pasirodo, lengviausia sugėdinti dailiosios lyties atstoves, kurios turi daug daugiau dalykų, kurių drovisi. Be to, drovumo priežastys gali būti tokios menkos, į kurias, matyt, vyrai net neatkreips dėmesio. Bent jau dėl tos paprastos priežasties, jog jų kitokia fiziologinė sandara.

Pristatome jums 12 dalykų, kurių  labai drovisi moterys.

1. Pirmosios mėnesinės

Nepaisant to, kad dabar dauguma mergaičių žino viską apie mėnesines dar joms neprasidėjus, jos jų vis tiek bijo. Taip yra todėl, jog kraujas asocijuojasi su kūno sužeidimais, be to nedaug 12-mečių mergaičių ryžtasi iš karto pasakyti mamoms apie prasidėjusias mėnesines.

 

2. Pirmas bučinys

Daugelis žmonių pergyvena dėl pirmojo bučinio arba pirmo seksualinio kontakto, dėl to, jog nežino, kaip viskas praeis ir ar nenusivils jų partneris. To labiausiai bijo moterys, dėl to, jog joms įdomu, kaip jos atrodo iš šono intymaus kontakto metu. Tuo tarpu vyrai apie tai pagalvoja gana retai.

 

3. Vizitas pas ginekologą

Matyt, planetoje neatsiras tokia moteris, kuriai patiks, kai kažkas kapstosi joje šaltais instrumentais… Daugelis drovisi ir to, jog joms teks nusirengti prieš nepažįstamą žmogų, tuo labiau, jei ginekologas – vyras.

 

4. Būti pamatytai su vyru lovoje

Naktinis košmaras daugeliui merginų, pasirodo, yra būti užtiktai tėvų su vyru lovoje, net jei mergina jau seniai pilnametė.

 

5. Būti demaskuotai esant neištikimai savo partneriui.

Be komentarų.


6. Dėmės ant rūbų dėl mėnesinių.

Tai gali sugėdinti bet kurią moterį, nepriklausomai nuo amžiaus, išvaizdos ir socialinio sluoksnio.

7. Blogas burnos kvapas

Tai nėra jau tokia reta gėda… Maždaug 25 proc. visų pasaulio gyventojų drovisi blogo burnos kvapo, o maždaug 40 proc. kenčia dėl to nuolat.

8. Prakaito kvapas

Prakaito kvapas gali pakenkti bet kokio žmogaus reputacijai bendraujant su kitais žmonėmis. Laimei, pats prakaitas kvapo neturi – prakaitas pradeda įgauti kvapą tik turėdamas kontaktą su oda.

 

9. Nusidėvėjęs apatinis trikotažas

Egzistuoja keista taisyklė moterims: „Nenešiokite apatinio trikotažo su skylutėmis, nes nežinote, kada teks nusirengti.“ Ypač, jei nusirengti teks prieš vyrą, su kuriuo vėliau teks užsiimti seksu.

 

10. Vedęs meilužis

Daugeliui moterų sužinoti, jog jų „princas ant balto žirgo“ pasirodo vedęs, yra labai nemalonus faktas. Ypač, jei pas jį jau yra kokie trys vaikai. Be to, dailiosios lyties atstovėms nereikėtų pamiršti, jog egzistuoja šventa vyrų taisyklė: „Mano žmona manęs nesupranta“, – daugelyje atvejų tai yra melas ir tušti paistalai.

 

11. Spuogeliai

Viskas, kas susiję su išvaizda, gali priversti moterį drovėtis, ypač jei jos laukia svarbus susitikimas ar pasimatymas.

12. Netyčia paleisti dujas

Na, ką galima pasakyti šiuo klausimu? „Princesės dujų neleidžia“.

Mielos skaitytojos! Galite prie šio sąrašo dar ką nors pridėti? Palikite komentarą!