Savaitgalį "Mažeikiai" rungtyniaus su vienais iš NKL autsaiderių

 Po pergalingo LKF Mažosios taurės finalinio ketverto, „Mažeikiai” ir toliau tęs kovas NKL čempionate. Šiuo metu „Mažeikiai” su 6 pergalėm bei 4 pralaimėjimais žengia aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje. Šį penktadienį „Mažeikiai” išvykoje susitiks su paskutinėje vietoje esančia Tauragės „Bremenos-Karšuvos” (2 ir 8) ekipa.

 

Tauragiškiai NKL sezoną pradėjo gana neblogai (2 ir 1), tačiau vėliau jie patyrė 7 pralaimėjimus iš eilės, kurių seriją nutraukti mėgins rungtynėse su „Mažeikiais”. Pastarosios ekipos šį sezoną jau žaidė LKF Mažosios taurės rungtynėse, tada Tauragėje 71:58 pergalę šventė „Mažeikiai”, o Mažeikiuose 75:71 – Tauragiškiai.
Rungtynių pradžia Tauragėje jau šį penktadienį 17:00 valandą.

 

Jau sekančia dieną, šeštadienį „Mažeikiai” namuose priims svečius iš Kauno – „Žalgirio-Sabonio mokyklą”. Jaunieji žalgiriečiai šį sezoną yra iškovoję 3 pergales, patyrę 7 pralaimėjimus bei žengia 13-oje turnyrinės lentelės vietoje. Šį sezoną pastarosios ekipos susitikusios nebuvo, tačiau praėjusį sezoną šioje poroje aiškiai dominavo „Mažeikiai”.

 

Namuose jie pergales šventė 115:58 ir 82:53 bei išvykoje 78:71. Tuose rungtynėse kiek netikėtai dvigubą dublį surinko „Mažeikių” įžaidėjas Karolis Marcinkevičius, pelnęs 10 taškų ir atkovojęs net 11 kamuolių būdamas 187 cm ūgio bei vidutiniškai jų atkovodavęs vos šiek tiek daugiau nei po 3.

 

Tada dvigubą dublį surinko ir Tomas Klimas, kuris pelnė 12 taškų ir atkovojo taip pat 11 kamuolių. Šių rungtynių pradžia Mažeikiuose šeštadienį, 16:00 valandą.