Milijonierius brangiausią pasaulio automobilį paskandino lagūnoje (Video)

Alfa.lt

 Brangiausio pasaulio automobilio savininkas vieno milijono dolerių vertės „Bugatti Veyron“ įvairavo į lagūną, nes užsižiūrėjo į žemai skrendantį pelikaną, praneša Dailymail.co.uk. Šoką patyręs Andy House susilaukė net automobilių entuziasto, Kalifornijos gubernatoriaus, Arnoldo Schwarzeneggerio užuojautos skambučio, dėl prarasto automobilio.

 

Automobilio savininkas policijai pasakojo, kad pakalbėjęs telefonu jis padėjo ragelį ir padidino greitį, kad galėtų išbandyti ką tik pristatytą naują „Bugatti“. Jis užsižiūrėjo į žemai skrendantį pelikaną ir nuvažiavo nuo kelio tiesiai į vandenį.

 

A. House pavyko išsigelbėti sveikam, tačiau automobilis, vienas iš penkiolikos tokių visoje JAV, paniro po vandeniu. Vaizdo medžiaga, užfiksuota dviejų automobilių entuziastų, kurie nufilmavo įvykį mobiliuoju telefonu, avarija buvo patalpinta į „YouTube“.

 

A. House pasakoja, kad jo telefonas netyla, žmonės skambina jam pareikšti užuojautos dėl automobilio, už kurį milijonierius sumokėjo 750,000 svarų.

 

Gilbertas Harrisonas iš „MCH Truck and Auto“, kuris traukė automobilį ir vandens sakė, kad „Bugatti“ savininkas buvo ramus. „Aš jo vietoje būčiau keikęsis, tačiau jis išliko ramus. Tikriausiai viduje jis buvo labai nusiminęs“.

 

„Bugatti“ ne tik pats brangiausias pasaulio kelio automobilis, bet ir pats greičiausias, jis gali pasiekti 407km/h greitį.