Aštuoni būdai, kaip vyrui įveikti pavydo jausmą

Alfa.lt

 Tie vyrai, kurie mano, kad pavydas – normalus reiškinys, galvoja, kad tas jausmas suteikia pikantiškumo santykiuose arba vadovaujasi posakiu „kuo daugiau pavyduliauji, tuo labiau myli“, labai apsirinka. Mat pavydas, glūdintis tarpusavio santykiuose, neišvengiamai baigiasi triukšmingu išsiskyrimu. Todėl vertėtų perskaityti šiuos patarimus ir įsidėmėti, antraip galite likti be partnerės.

 

1. Pasikapstykite savo viduje ir atraskite pavyduliavimo priežastį

Praeities patirtis: jūsų ankstesnė draugė kartais jus apgaudinėjo ir jums teko visą laiką ją kontroliuoti.

Аnalogija: jūs – žaidėjas, todėl nieko prieš užmegzti lengvą intrigėlę su kuria nors moterimi, nes galvojate, kad ir ji daro tą patį.

Jūs nejaukiai jaučiatės su ta moterimi, kuri mėgsta būti ir kitų vyrų dėmesio centre.

Jūs – pesimistas, nes galvojate, kad viskas, kas gerai, kada nors baigiasi, todėl labai to bijote.

Ji papasakojo jums apie savo praeitį ir paaiškėjo, kad ji – ganėtinai patyrusi moteris, todėl bijote, kad ji vėl gali susitikinėti su buvusiu partneriu.

Ji labai dažnai nori su jumis mylėtis, todėl, kai jūsų nėra šalia, bijote, jog tą ji gali padaryti su kuriuo nors kitu vyru. Vadinasi, jūs nepasitikite savo jėgomis, galvojate, kad nesate jos vertas, tačiau kartu bijote prarasti ją.

 

2. „Pastatykite“ ją į savo vietą

Paprašykite jos padaryti tą patį, ką darote jūs. Jei skambinate jai kas pusvalandį ir klausinėjate, kur ji ir ką veikia, tegul moteris padaro lygiai tą patį. Greičiausiai po savaitės ar net dar anksčiau suprasite, ką tai reiškia ir, tikėtina, nustosite taip elgtis.

 

3. Dažniau bendraukite su jos artimaisiais

Paprašykite jos giminaičių, kad daugiau papasakotų apie įdomius jos gyvenimo atvejus, taip pat, suprantama, teigiamus jos charakterio bruožus. Tokie pasakojimai turėtų ne tik numalšinti jūsų pavydo jausmą, bet ir suteikti daugiau pasitikėjimo savimi.
Taip pat pasistenkite dažniau būti su jos draugais, kad neatsirastų pojūtis, kad jos gyvenimas dalijamas į dvi dalis: su jumis ir be jūsų. Be to, kad į galvą nelįstų mintys, jog ji be jūsų daro kažką neleistino.

 

4. Atsikratykite baimės ir nepasitikėjimo

Jei jūs bijote jos praeities, nes ji ir toliau palaiko ryšius su buvusiais draugais vyrais, tai ir jums reikėtų pabuvoti jų draugijoje, susipažinti su jais artimiau, kad įsitikintumėte, jog nieko baisaus nėra.

 

5. Klausinėkite, bet netardykite

Pavyzdžiui, jei ji sako, kad rytoj dirbs iki vėlumos, jūs galite paklausti, o kas jai padės, ką ji dirbs arba kiek ilgai užtruks darbe.

 

6. Panaudokite pavydą savo naudai

Kaip sakoma, jei negalite įveikti pavydo, tai panaudokite jį savo naudai. Pavyzdžiui, jei kiti vyrai atkreipia dėmesį į jūsų moterį, užuot iškėlęs pavydo sceną, paglostykite savo savimeilę: „tačiau ji išsirinko mane ir su manimi miega“. Таip pat jūs galite atlikti savo pranašumų „testą“, palygindami su kitais vyrais. Tiesa, užkietėjusiems pesimistams šis testas netinka.

 

7. Prisiminkite, kaip jums sunku rasti tinkamą merginą ar moterį

Juk dažniausiai gyvenime būna taip: jums kažkas patinka, tačiau jūs nepatinkate arba ta mergina ar moteris jau turi gerbėją. Prisiminkite tą patį, kas jau ne kartą buvo atsitikę ir su jumis ar kitais vyrais, kurie, tikėtina, irgi bandė susipažinti su jūsų moterimi.

 

8. Tik kraštutiniu atveju: patikrinkite jos atsidavimą

Jei jums nepadeda nei proto balsas, nei logika, nes vis surengiate pavydo sceną, paprašykite simpatiško draugo ar pasamdykite detektyvą, kad jie patikrintų, ar moteris jums ištikima. Jei ir tas nepadės, jums reikėtų kreiptis specialisto pagalbos, nes visa tai gali liūdnai baigtis. Greičiausiai atsitiks tai, ko jūs labiausiai bijote.

 

Post Scriptum

Kai kurios moterys mėgsta sąmoningai išprovokuoti vyro pavydą. Tikriausiai tokiu būdu ji nori patikrinti jo atsidavimą ar prieraišumą. Tačiau jei jūsų draugė nuolat kabinasi ant kaklo pažįstamiems vyrams ir sako „mielas katinuk, tu – nuostabus“ ar ką nors panašaus, jums geriau būtų su tokia moterimi išsiskirti ir ieškoti tokios, kuri jus gerbtų, vertintų ir brangintų.