Skėtis nuo lietaus – madingas aksesuaras

 

Čia Lietuva, čia lietūs lyja… Lietuvoje be skėčio nė iš vietos, ypač šiuo metų laiku. Skėtis nuo lietaus taip pat yra aksesuaras ir kuo spalvingesnis bei įdomesnis, tuo daugiau dėmesio sulauksite iš aplinkinių.

 

Tiek vasarą, tiek niūrų rudenį, kuo spalvingesnis ir įdomesnių raštų skėtis, tuo linksmiau tiek jums patiems, tiek aplinkiniams, kurie neliks abejingi jūsų skėčiui.

 

Jeigu dirbate rimtą darbą arba einate į rimtą susitikimą ar tiesiog esate dalykiškai apsirengęs, tuomet geriau rinktis vienspalvį tamsų, baltą arba pastelinių spalvų skėtį. Jei ateisite su linksmu spalvingu skėčiu, senų pažiūrų darbdaviai gali pamanyti, jog esate „nebrendyla“.

 

Skėčio dydį rinkitės pagal savo galimybes ir poreikius. Jei nesate tikri, jog šiandien lis arba turėsite nuveikti daug darbų ir didelis skėtis jums tik trukdys, rinkitės nedidelę, lengvai į rankinę telpančią apsauginę priemonę nuo lietaus.

 

Jeigu nusprendėte eiti pasivaikščioti lyjant lietui, tuomet geriau pasiimkite didelį skėtį, kuris apsaugos jus nuo galvos iki kojų. Didelį skėtį patartina rinktis ir esant dideliam vėjui ar audrai (nors tokiu atveju išvis patartina geriau likti namuose), nes mažiukas skėtukas nuo vėjo gali labai greitai sulūžti, o jūs liksite šlaput šlaputėliai ir  visai dienai susigadinsite nuotaiką.

 

Vyrams labiausiai tinka tamsių spalvų skėčiai: juodi, tamsiai mėlyni, tamsiai žali, vyšninės spalvos, chaki, pilki bei rudi. Bet jeigu slepiatės kartu su vyru po vienu skėčiu, tuomet jis gali bet koks, net ir su širdelėmis.

 

www.infomazeikiai.lt