Latvijos milijonieriaus sūnus sučiuptas Tailande vagiantis maisto produktus

Valstietis.lt

 

Jau mėnuo Tailando kalėjime už grotų teismo laukia Latvijos magnato sūnus, rašo šalies žiniasklaida. Netekęs palikimo milijonieriaus Oskaro Barščevskio sūnus nusirito į pačią socialinių laiptelių apačią ir buvo sučiuptas vagiant produktus iš prekybos centro. Tai, remdamasis savaitraščiu „Kas Jauns”, praneša kriminal.lv. Dabar buvęs verslininkas ir puošeiva gali tik puoselėti viltį, kad kas nors sumokės už jį užstatą, ir jis tada galės išeiti į laisvę ir nedelsiant pabėgti iš nesvetingo Tailando.

 

Pastaruoju metu nesėkmės pylėsi ant Oskaro Barščevskio jaunesniojo kaip iš gausybės rago. Keli nesėkmingi mėginimai pradėti savo verslą tėvynėje ir Kazachstane baigėsi tik tuo, kad pleibojus įklimpo į dideles skolas. Tada Oskaras nusprendė įsikurti Tailande. Jis neslėpė, kad išvažiuoja, bėgdamas nuo skolų, ir neketina sugrįžti.

 

Iš pradžių viskas klojosi gerai ir O.Barščevskis net pasakojo, kad Tailandas – nuostabi vieta, kur galima pradėti gyvenimą iš naujo. Tačiau vietos grožybėmis ir rojiškais paplūdimiais jis mėgavosi tik tol, kol baigėsi pinigai ir teko ieškoti darbo.

 

Dirbti juodadarbiu ambicingas Oskaras nesutiko, laukdamas savo laimingos valandos, kad taptų bendrovės vadovu ar direktoriumi. Jis dar pusryčiavo su draugu dideliuose viešbučiuose dėdamiesi turtingais turistais. Tačiau netrukus jų išradingumą pastebėjo personalas, ir to teko atsisakyti.

 

Netrukus iš bado Oskaras ėmė vogti maistą prekybos centruose. Tačiau ir čia jį ištiko nesėkmė: per vieną šių smulkių vagysčių jis buvo sučiuptas ir pasodintas į Tailando kalėjimą.