7 scenarijai aistrai sužadinti

Balsas.lt

 

Ar jūs patenkinti savo seksualiniu gyvenimu? Ar į jūsų meilės guolį neįsiveržė monotonija? Jei jus užvaldė nuobodulys lovoje, kviečiame išbandyti tam tikrus meilės žaidimus arba scenarijus, kurie privers virpėti širdis, jaudins, įaistrins ir padovanos pašėlusią naktį.

1. Žaidimas, kuriame nebus pralaimėtojų

Šis žaidimas labai tiks tiems, kurie jau seniai nori išbandyti kažką naujo, tačiau bijo apie tai prisipažinti.

Žaidimo taisyklės: Jums reikalingos dvi simpatiškos neperšviečiamos dėžutės. Ant popieriaus lapelių surašykite visus veiksmažodžius, kurie jums reikštų malonumą: pavyzdžiui, laižyti, glostyti, kutenti, pliaukštelti, kandžioti ir kt. Galite surašyti visus trokštamus veiksmus. Tai turėtų daryti kiekvienas partneris atskirai ir slapčia. Visus šiuos popierėlius sudėkite į vieną dėžutę.

 

Į kitą dėžutę sudėkite lapelius, kuriuose būtų užrašytos kūno dalys (tiek vyriškos, tiek moteriškos). Dabar jūs turite traukti po lapelį iš kiekvienos dėžutės (veiksmas ir kūno dalis). Pavyzdžiui, galite ištraukti kombinaciją „pakandžioti spenelius“ ir kt. Abu partneriai negali iš anksto pasakyti, kokius lapelius išsitraukė ir kas ant jų užrašyta.

 

Tai turi tapti maloniu siurprizu. Šis žaidimas – tai galimybė išbandyti tai apie ką seniai svajojote. Šiame žaidime turėtumėte prisižadėti be išimties vykdyti visus troškimus.

 

2. Paslaptingoji nepažįstamoji

Šis žaidimas tinka toms, kurios nori, kad mylimasis į jas pažiūrėtų kitomis akimis. Scenarijus tinka tik toms, kurios nors truputį turi aktorinių sugebėjimų. Būtų gerai, jei moteris galėtų nuspėti, ar jos antrajai pusei patinka vaidmenų žaidimai.

Žaidimo taisyklės: Susitarkite su mylimuoju susitikti bare, kuriame dar niekada nesate buvę. Vėluokite 10 minučių ir jam pasirodykite visiškai pasikeitusi ir netipiška. Tam padės:  nauja šukuosena arba perukas, iššaukianti apranga, seksualios kojinės, aukštakulniai, nepriekaištingas ir ryškesnis nei įprastai makiažas, nauji kvepalai, provokuojantis apatinis trikotažas.

 

Pažiūrėkite į savo vyrą iš toliau ir įsivaizduokite, kad matote jį pirmą kartą gyvenime, o po to pradėkite su juo flirtuoti. Vaidinkite fatališką moterį, galite sukurti sau naują praeitį, profesiją ir kt. Leskite vyriškiui jus parlydėti namo.

 

Kad nesugadintumėte sukurto įspūdžio ir lovoje elkitės visiškai kitaip, negu įprastai. Apsimesdama, kad jūs esate ne jūs, lengvai nugalėsite moterišką drovumą.

 

3. Striptizas

Tinka toms, kurios pasiruošusios atsisveikinti su savo kompleksais.

Sušokite mylimajam uždegantį šokį pasipuošusios pačiais seksualiausiais intymiais drabužėliais. Patartina išsirinkti ne per daug lėtą muziką ir būtinai pasirepetuoti prieš šokant partneriui. Drabužėliai nuo kūno turėtų kristi lengvai, o ne striginėti. Fantazuokite. Galite susišlapinti marškinėlius šampanu ir paprašyti kad mylimasis padėtų juos nuvilkti.Priminkite jam, kokią brangenybę jis turi. Pats metas išsivaduoti nuo kompleksų.

 

4. „Naktis viešbutyje“

Neblogas variantas tiems, kurie savo meilės žaidimams išbandė visus namų kampelius.

Iš anksto rezervuokite viešbutyje kambarį ir nusiųskite mylimajam atviruką su adresu ir kambario numeriu. Geriausia būtų tai padaryti kitame mieste, kad kelionė būtų ilgesnė.  Nepamirškite šampano. Jūs turėtumėte jo laukti jau viešbutyje. Tai puiki proga pabėgti nuo rutinos ir pasimėgauti įspūdinga naktimi. Šis scenarijus turi vieną pagrindinį minusą – reikalauja finansinių išlaidų.

 

5. „Greitukas“

Skirtas tiems, kurie mylisi tik savaitgaliais arba pagal savotišką tvarkaraštį.

Prasmukite pas jį į vonią, kol jis skutasi prieš ruošdamasis išeiti arba žadintuvą užstatykite 20 minučių anksčiau ir pradėkite jį žadinti pačiu intymiausiu būdu. Pradėkite ruošti pusryčius seksualiais peršviečiamais apatiniais. Kartais pamirškite apie chalatėlį ir pabūkite labiau provokuojanti. Nuo tos minties, kad galite pavėluoti, aistra užsiliepsnoja labai greitai. Daugelis moterų neabejingos „greitukams“. Čia tik vienas minusas- rizikuojate pavėluoti.

 

6. Seksas telefonu

Tinka tiems, kuriuos skiria atstumas arba nori atgaivinti aistrą.

Pradėkite pasakoti, ką jūs šiuo metu dėvite, o po to uždekite aistrą – pafantazuokite, ką jūs norėtumėte, kad parneris padarytų. Prieš skambindama įsitikinkite, ar vyrui nesutrukdysite. Atsiduokite pokalbiui, būkite nuoširdi ir šiek tiek gašloka.

 

7. Prie žvakių šviesos…

Tinka tiems, kurie pavargo nuo rutiniško sekso.

Grįžkite į namus anksčiau negu įprastai, kad turėtumėte laiko pasiruošti erotiniam vakarui. Turėtumėte namie būti tik jūs dviese. Vaikus patartina nuvežti pas senelius, kad niekas negalėtų jums sutrukdyti ir nuo niekieno nereikėtų slėptis. Patartina išjungti ir telefonus.

Sukurkite tinkamą aplinką. Užtraukite užuolaidas, išjunkite šviesą ir visur pridėliokite mažučių žvakučių. Jos gali būti ir aromatinės, tik prieš tai reiktų įsitikinti, ar tas kvapas patinka jūsų antrajai pusei. Pabandykite išdėlioti žvakučių takelį, kuris nuo pat namo durų vestų iki miegamojo. Šalia to takelio tarsi atsitiktinai turi būti išmėtyti jūsų rūbai: sijonas, kojinaitės, palaidinė ir kt… Pati pasipuoškite seksualiais apatiniais, pasikvėpinkite, įjunkite muziką ir įsitaisykite seksualia poza lovoje.

 

Fantazuokite, mylėkite vienas kitą ir retkarčiais nepamirškite nustebinti savo partnerio meilės guolyje.