Moterys negali mylėtis nepasibučiavusios

Alfa.lt

 

Mokslininkai išsiaiškino, kad vyrai ir moterys bučiuodamiesi galvoja ne apie vieną ir tą patį. Kai įsimylėjėliai bučiuojasi, vyras galvoja apie seksą, o moteris – apie tai, kiek ilgai tęsis šie santykiai, rašoma žurnale „Evolutionary Psychology.“ Remiantis amerikiečių mokslininkų tyrimais, kurie skirti bučinių temai, išsiaiškinta, kad dauguma vyrų pasirengę mylėtis su moterimis nesibučiuodami ir tik 15 proc. moterų sutinka apsieiti be bučiavimosi.

 

Be to, apklausos metu paaiškėjo, kad dailiosios lyties atstovės atsisako bučiuotis, jei jaučia, kad vyrui rūpi tik seksas, rašoma moksliniame žurnale „Evolutionary Psychology“.

 

Niujorko valstybinio universiteto tyrinėtojai, apklausę 1041 žmogų, išsiaiškino, kad moterys supranta bučiavimąsi kaip rimtų santykių užmezgimą. Tuo tarpu vyrai du kartus dažniau nei moterys pasirengę mylėtis net ir tada, jei moteris nemoka ar nenori bučiuotis.

 

O moterys – priešingai: vyrai, nemokantys bučiuotis, gali sugriauti vos užsimezgusią pažintį. Taip pat dailiosios lyties atstovės teikia didelę reikšmę partnerių dantims.