Lietuviai tobulins pasaulinį „Sony Ericsson“ mobiliųjų programų portalą

Alfa.lt

Lietuvių sukurtas ir valdomas mobiliojo turinio portalas „GetJar“ bendradarbiaus su pasauliniu mobiliųjų telefonų gamintoju „Sony Ericsson“. „GetJar“ portale esantys daugiau nei 45 tūkst. nemokamų mobiliųjų programų ir žaidimų taps prieinami „Sony Ericsson“ vartotojams per jos plėtojamą programų parduotuvę „PlayNow arena“. Joje taip pat bus įdiegta lietuvių sukurta platforma, per kurią programų kūrėjai galės patogiai talpinti naujai sukuriamą turinį.

 

„GetJar“ turi ilgametę patirtį ir yra įrodę savo galimybes teikti kokybišką mobilųjį turinį plačiam vartotojų ratui“, – sakė Christopheris Davidas, „Sony Ericsson“ Bendradarbiavimo su kūrėjais ir partneriais padalinio vadovas. „Partnerystė su „GetJar“ leis mums plėsti kokybiškų programų pasiūlą per mūsų mobiliojo turinio ir pramogų erdvę „PlayNow arena“.

Iš Lietuvoje 2005 metais įkurto ir greitai didžiausiu tapusio nepriklausomo mobiliųjų programų portalo „GetJar“ kasdiena vartotojai iš daugiau nei 200 valstybių įvykdo 1 mln. parsisiuntimų. Čia yra registruota apie 200 tūkst. programų kūrėjų ir milijonus kartų parsisiųstos populiariausių programų kūrėjų, tokių kaip „Google“, „Facebook“, „YouTube“, „Nimbuzz“, „eBuddy“ ir kitų, programos. Visai neseniai didžiausia pasaulyje ne pelno siekianti verslininkų organizacija „TiE”, rinkdama 50 geriausių pastarųjų metų naujų kompanijų, pripažino „GetJar“ karščiausia 2009 metų naujiena.