2009 m. Birželio 2 d. Antradienis

153 metų diena, 23 metų savaitė.

Saulė teka 04:49, leidžiasi 21:46. Dienos ilgumas 16:57. Priešpilnis. Oro temperatūra dieną nuo +22 iki +24, mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +8 iki +10, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas šiaurės, 3-5 m/s.

Dienos patarimas – Tiesą sakant, nedaugelis gyvena šiandien. Dauguma rengiasi gyventi vėliau. (Dž. Sviftas)

Dienos prietaras – Jei katė guli šalia krosnies uodegą nuleidusi, tai greitai lis.

Sveikiname – Eugenijus, Erazmus, Aukses, Ąžuolus.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.60 3,74 3,13 1,59

Lukoil (Montuotojų g. 2)

3,56   3.09

1,56

 

Dienos anekdotas

Avinas
Ramybės neduos neišspręsti profesiniai, finansiniai klausimai. Neoficialūs pokalbiai su svarbiais žmonėmis gali pakurstyti jūsų smalsumą. Galbūt netikėtai gausite atsakymus į tai, kad atrodė neaišku ar neišsprendžiama.

Tauras
Tinkamas metas oficialiems ir neoficialiems susitikimams, ryšių užmezgimui, kontraktų sudarymui. Paklausykite rimto patarimo – jis žada sėkmę. Šiandien netrūks ir ūkinių darbų bei noro jų imtis. Galbūt pirksite ar remontuosite techniką, inventorių, iš esmės tvarkysite namus, aplinką.

Dvyniai
Kursite naujus praturtėjimo planus, taip pat puoselėsite meilės viltis. Galite išgirsti gandus, žadančius jums sėkmę. Būsite nusiteikę pademonstruoti, ką sugebate, kad ir kokia sritis tai būtų: sportas, verslas, politika, scena.

Vėžys
Jūsų aktyvumas pataikys į tikslą, jei nebus paremtas savanaudiškais kėslais. Galite tikėtis kolegų paramos, palankaus vadovų požiūrio. Didelė tikimybė, kad įsidarbinsite, sudarysite naudingą kontraktą, gausite kreditą, imsitės reformų.

Liūtas
Nersitės iš kailio, tvarkydami verslo bei nuosavybės reikalus. Tikėtinas pelningas sandoris, puikus pirkinys. Laukia sėkmė ir derybose, tačiau atsargiai su sukčiavimais, aferomis.

Mergelė
Palankus metas daugeliui veiklos sričių. Gali tekti aiškintis atsakomybės, pareigų klausimus, sudaryti sutartis, tvarkyti su korespondencija, ryšiais, informacija, reklama, įvairiais raštais susijusius reikalus.

Svarstyklės
Gali būti, kad jums teks labiau susirūpinti savo kvalifikacija, autoritetu. Įtakingi pažįstami neatsisakys jūsų paremti, jei prireiks jų palaikymo. Jums pavyks ir tuo atveju, jei stengsitės įkalbėti namiškius prisidėti prie jūsų sumanymų.

Skorpionas
Šiandieną būsite rimtai nusiteikę rizikuoti, šturmuoti naujas profesines aukštumas. Gali padėti įtakingas gerbėjas. Galite sužinoti kažką naujo apie savo vaikus ar mylimą asmenį.

Šaulys
Nekreipkite dėmesio į vieną kitą nedraugišką repliką, drąsiai argumentuokite ir ginkite savo poziciją. Jūsų atkaklumas leis įveikti visas kliūtis. Turėtų pavykti susitarti dėl svarbių dalykų. Nusimato reformos.

Ožiaragis
Šiandien jums ypač svarbu bus bendrauti su žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų karjera, autoritetas. Pravartu tartis dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo, derinti nuomones, interesus, finansinius išteklius.

Vandenis
Šiandien galite daug nuveikti, ypač srityse, susijusiose su technika, statybomis, draudimu, bankininkyste. Aktyvūs bus ne tik verslininkai, bet ir politikai. Dėl savų interesų bei naudos bus grumiamasi visomis priemonėmis.

Žuvys
Pajusite savyje daugiau ryžto, optimizmo, kils naujų sumanymų. Tai gali būti didelių darbų diena. Ji tinkama ir organizacinei veiklai, moksliniams darbams. Tikėtini susitikimai su svarbiais asmenimis, įžymybėmis.