Horoskopas trečiadieniui 05-18

Avinas – Diena turėtų būti šauni. Seksis sklandžiai bendrauti, megzti įvairius ryšius, demonstruoti žinias, reklamuotis, dirbti protinį darbą. Galimas viliojamas pasiūlymas. Gera diena ekskursijai, viešnagei, reikalams su žiniasklaida.

Tauras – Kils minčių keisti gyvenamąją vietą ar būstą, jo sąlygas. Geriau būtų neskubėti ir ramiai apsispręsti, ko norite jūs ir jūsų šeimos nariai. Galbūt su nerimu ruošitės varžyboms, gastrolėms, pasimatymui. Jaudulys sėkmei turbūt nesukliudys.

 

Dvyniai – Pakvieskite kur nors jums mielą žmogų ar bent jau parodykite jam daugiau dėmesio, išklausykite. Nuoširdus pasimatymas turėtų jus labiau suartinti. Paaiškės, kokių santykių galite tikėtis. Galima žinia, susijusi su darbu, kreditu.

 

Vėžys – Krisite iš nuovargio nuo darbo ir bendravimo su bendradarbiais, tačiau diena nepraeis veltui – sužinosite įdomių dalykų, pasidalinsite patirtimi, save parodysite ir kitus įvertinsite. Galbūt gausite dalykinį pasiūlymą, dalyvausite interviu.

 

Liūtas – Neblogai seksis, jei mokėsite prisitaikyti įvairiose situacijose. Gera diena susitaikyti su priešais, derinti interesus, verslo deryboms, juridiniams ir finansiniams reikalams. Galite įsivelti į meilės trikampio peripetijas.

 

Mergelė – Šiandien kažko bus reikalaujama iš jūsų, tai gali įgauti piniginę išraišką. Galite daug nuveikti ir laimėti, jei veiksite žinodamas, ko norite, be didelio blaškymosi. Palanku ieškoti rėmėjų, kredito galimybių, paskirti meilės pasimatymą.

 

Svarstyklės – Tikėtinos neblogos permainos. Tikriausiai pavyks padaryti gerą įspūdį įtakingam asmeniui, naujiems pažįstamiems. Galbūt atsiras galimybė išvykti toli nuo namų stažuotis profesine prasme, padirbėti ar studijuoti norimą dalyką.

 

Skorpionas – Reikalai klostysis prieštaringai. Veiklus pažįstamas gali padėti apsukriai susitvarkyti finansų, turto reikalą, prastumti pelningą projektą. Kita vertus, subjektyvumas jums trukdys harmoningai bendrauti, teisingai vertinti kitus.

 

Šaulys – Šiandien jūsų dienotvarkę aktyviai koreguos artimieji, draugai ir pažįstami. Panašu, kad būsite raginamas kažkur dalyvauti, dėl kažko apsispręsti. Iš nelegalios veiklos galite gauti pajamų. Pasižymėsite ypatinga psichologine įžvalga, numatymu.

 

Ožiaragis – Neaiški situacija, apkalbos, negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu gali sukelti nerimą. Atsipalaiduokite – jūsų pasąmonė arba pati situacija padiktuos puikų sprendimą. Galbūt turėsite progą pademonstruoti savo meninį talentą, įžvalgą.

 

Vandenis – Gali atsirasti netikėtų galimybių įsigyti ar parduoti nekilnojamojo turto, arba kils idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti buitį. Su įkarščiu imsitės svarbių darbų, vizitų. Nusimato pokalbis, lemiantis profesinę ar verslo perspektyvą.

 

Žuvys – Jausite būtinybę susigrąžinti skolą ar pasiskolinti. Rūpės stambūs pirkiniai, galbūt pavyks dėl ko nors susiderėti, gauti vertingą paslaugą ar patarimą, sudaryti perspektyvią sutartį. Jei esate kelionėje, įgysite naudingos patirties, idėjų verslui.

 

Šaltinis: vytautus.com