Ostapenko Turkijoje šiurpino turistus

Balsas.lt

Hito „Dviratukas“ atlikėjas Eugenijus Ostapenko pirma laiko buvo parskraidintas lėktuvu namo, kad negąsdintų poilsiaujančių turistų Turkijoje. Taip baigėsi naujosios LNK laidos „Pirmą kartą su žvaigžde“ filmavimas prabangiame viešbutyje „Voyage Belek“ ant smaragdinės jūros kranto su dešimtimis restoranų ir barų.


LNK ir kelionių organizatorius „Novaturas“ rengia projektą „Pirmą kartą su žvaigžde”, kuriame niekada užsienio kurortuose neatostogavę žmonės skrenda ilsėtis su Lietuvos žvaigždėmis.

Vienas pirmųjų su kauniete Irena į Turkiją ilsėtis išvyko nuotykių ištroškęs dainininkas iš Klaipėdos E. Ostapenko.

Naujienų apie šių keliautojų poilsį Turkijoje ilgai laukti neteko – Eugenijus linksmintis pradėjo jau pirmą vakarą.

„Egzotiškos viešbučio „viskas įskaičiuota“ džiunglės gundė ir viliojo žvaigždę. Kiekvienas rytas ir vakaras baigdavosi panašiai. Visų giliai nuostabai žvaigždė nesusigaudė dėl ko jam taip pinasi kojos ir svaigsta galva… Tikriausiai čia bus kalta turkiška saulė“, – paslaptingai šypsojosi laidos „Pirmą kartą su žvaigžde“ rengėjai.

Pasak šaltinių, viešbučio darbuotojai Eugenijų Ostapenko į kambarį lydėdavo maždaug dvidešimt kartų per dieną…Tačiau šis šelmis pasprukdavo ir vėl sėlindavo ieškoti stebuklingųjų vietų bei naujųjų draugų iš Maskvos, su kuriais susipažino prie vieno iš daugybės barų. Galų gale atostogos pasidarė per daug varginančios ir Eugenijus buvo pirma laiko parskraidintas į Vilnių.

Kaip Eugenijus Ostapenko ir ponia Irena pramogavo bei mezgė naujas pažintis ir kaip baigėsi judviejų atostogos, bus rodoma naujoje vasaros sezono LNK laidoje „Pirmą kartą su žvaigžde“. Taip pat žiūrovai išvys, kaip buvo filmuojamas vaizdo klipas naujai Eugenijaus dainai „Atostogos“, kuris taps neabejotinu hitu.  

Eugenijus – ne vienintelė įžymybė, kurios laukia išbandymai su paprastais turistais svaiginančioje Turkijoje. Visos poros pirmą kartą susitiko ir susipažino Vilniaus oro uoste. Pradžioje ir vieni, ir kiti prisiekinėjo, kad yra tolerantiški, pakantūs ir nepasipūtę, lengvai bendraujantys ir labai labai mėgstantys keliauti. Kelionėse viskas buvo kiek kitaip.

Kai kurie, regis, sutarė neblogai, bet likę vieni į kamerą prikalbėdavo ne pačių gražiausių dalykų vieni apie kitus.