Mažeikiškių muitininkų vaikai dalyvavo piešinių parodoje „Mano šeimoje yra muitininkas…“

 

Minėdami 90-ąsias Lietuvos muitinės įkūrimo metines Muitinės departamento darbuotojai surengė kolegų vaikų piešinių parodą „Mano šeimoje yra muitininkas…“. Vaikai noriai siuntė savo dailės darbelius – organizatoriai jų suskaičiavo kelias dešimtis.

 

 

Mažieji dailininkai savo darbeliuose vaizdavo ne tik savo artimuosius. Aktyviausi dalyviai atsiuntė keletą darbų, kuriuose nupiešė, kaip jų akimis atrodo Lietuvos muitinė. Kiti sutiko eksponuoti gražiausius savo piešinius. Jauniausiai parodos dalyvei – ketveri, vyriausiai – jau diplomuotai dailininkei – 28 metai.

Už didelį entuziazmą ir išradingai pateiktus darbus visoms savo darbelius atsiuntusioms muitininkų atžaloms gegužės 29 d. 11 val. Muitinės mokymo centre (Jeruzalės g. 25, Vilniuje) bus rengiama šventė. Jos vedėja mielai sutiko tapti žinoma vaikų poetė Alma Karosaitė, jau 14 metų dirbanti Lietuvos muitinėje.
Šventės metu tarnybiniai muitinės šunys parodys, kaip lengvai jie moka aptikti paslėptus tabako gaminius ir narkotikus. Taip pat pademonstruos vaikams, kad joks kontrabandininkas negali pasprukti nuo greitų ir stiprių muitinės keturkojų.

Piešinių parodos autoriams taip pat bus atviros neseniai atnaujinto Muitinės muziejaus durys, papasakota šimtmečius menanti muitinės istorija bei parodyti įdomiausi neleistinai per valstybės sieną gabenti daiktai. Renginį vainikuos pačių mažųjų dailininkų išrinkto gražiausio piešinio autoriaus apdovanojimas piešinių parodos ekspozicijoje.