„Mis Pasaulis 2008“ karūna pasipuošė rusė, lietuvei sėkmė nesišypsojo

alfa.lt

Gruodžio 14 d. pasaulis ir vėl išsirinko gražiausią metų merginą. „Mis pasaulis 2008“ karūna Johanesburge pasipuošė Ksenija Sukhinova iš Rusijos. Jai karūną įteikė praėjusių metų laimėtoja kinė Zi Lin Zhang.

 

Pietų Afrikos Respublikoje Lietuvai atstovavusiai gražiausiai šalies merginai Gabrielei Martirosianaitei nepavyko patekti nei į pusfinalį, nei į finalą.

 

Šiųmetė konkurso nugalėtoja savo grožiu nurungė 108 dalyves, kurios atvyko iš viso pasaulio.

 

Pirmąja pasaulio vicemis išrinkta „Mis Indija“, antrąja – atstovė iš Trinidado ir Tobago.

 

Į finalinį penketuką pateko merginos iš Indijos, Trinidado ir Tobago, Angolos, Rusijos, Pietų Afrikos

Respublikos.

Nors 17-metė kaunietė „Mis Lietuva 2008“ G. Martirosianaitė į finalą nepateko, šypsena iš jos veido nedingo.

 

Trečią savaitę viešėdama Johanesburge, armėniško kraujo turinti Gabrielė dalyvavo „Miss Beach Beauty“ konkurse, bet jo nelaimėjo, taip pat tituluotos lietuvės neišrinko ir į gražiausiųjų 25-uką. Bet mergina pateko į talentingiausių gražuolių 16-uką ir pateko tarp 16-os sportiškiausių pasaulio gražuolių.

 

„Mis Bikini“ konkursą nugalėjo atstovė iš Meksikos, „Mis Pasaulis Sportas“ titulą pelnė Islandijos gražuolė, „Top Modeliu“ buvo išrinkta mergina iš Rusijos, talentingiausia pripažinta dalyvė iš Barbadoso, o už socialinę veiklą „Grožis su tikslu“ laimėjo dalyvė iš Trinidado ir Tobago.

 

Prieš finalą surengtuose konkursuose šių metų Lietuvos Mis pasipuošė žinomų šalies stilistų, dizainerių – Kęstučio Rimdžiaus, Juozo Statkevičiaus ir Ramunės Piekautaitės kurtais drabužiais.

 

Su savimi į Johanesburgą „Mis Lietuva 2008“ nusivežė M. K. Čiurlionio paveikslo „Rex“ reprodukciją ir krepšinio rinktinės marškinėlius su Lietuvos krepšininkų parašais bei iš perdirbto popieriaus pagamintų vizitinių kortelių.

 

Prieš išvykdama į „Mis Pasaulis“ konkursą, G. Martirosianaitė buvo susitikusi su „Mis Lietuva 2007“ konkurso nugalėtoja Jurgita Jurkute, kuri šiais metais Pietų Afrikos Respublikoje Lietuvą atstovaujančiai gražuolei negailėjo naudingų patarimų.

 

Gražiausia šių metų mergina į konkursą išvažiavo turėdama tris tikslus – dalyvauti, pristatyti savo šalį ir laimėti.

 

Konkursas „Mis pasaulis 2008“ turėjo vykti spalį Ukrainoje, bet dėl politinių priežasčių buvo perkeltas į Pietų Afrikos Respubliką.