Bukmekeriai įsitikinę, kad „Inculto“ į finalą nepateks

Artėjant labiausiai laukiamai muzikos šventei Europoje, aktualiausia pokalbių tema tampa Lietuvai atstovausiančių „Inculto“ vyrukų pasirodymas ir jų galimybės atvežti į Lietuvą taip trokštamą pergalę. Mūsų šalies atstovai varžysis antrame Eurovizijos pusfinalyje, kuris įvyks lygiai po savaitės, ketvirtadienį, gegužės 27 dieną.

„Inculto“ muzikantai jau išvyko į Norvegiją, surengė repeticiją bei spaudos konferenciją. Humoro jausmo nestokojantys atlikėjai paliko gerą įspūdį žurnalistams, o Europos žiniasklaidoje jau ne sykį pasirodė pozityvios publikacijos apie Lietuvos atstovus.

 

Tačiau visi šie optimistiniai faktoriai nesumažina kalbų ir gandų, jog „Inculto“ vyrams gresia visiškas fiasko. Tokią poziciją palaiko ir lažybų bendrovės. Kaip skelbia internetinė lažybų bendrovė „Triobet“, lietuviams ne tik nepavyks patekti į finalą, tačiau jie turėtų užimti vieną iš paskutiniųjų antrojo pusfinalio pozicijų – septyniolikos šalių varžytinėse mūsiškiams prognozuojama priešpaskutinė, šešioliktoji, vieta.

 

Nepaisant to, jog mūsiškiai aplankė 12 šalių ir surengė jose akį traukiančius pasirodymus, bukmekeriai įsitikinę – „Inculto“ į finalą nepateks. Tai geriausiai iliustruoja pesimistams palankus koeficientas, kurio pagalba galima beveik pasitrigubinti statomą sumą.

 

Anot lažybų bendrovės „Triobet“, finale balso stygas išmėgins Belgija, Albanija, Baltarusija, Estija, Rusija, Graikija, Serbija, Islandija, Slovakija, Moldova, Rumunija, Ukraina, Danija, Turkija, Gruzija, Kroatija, Airija, Azerbaidžanas, Švedija, Izraelis ir Armėnija.

 

Prie šių šalių finale prisijungs teisę varžytis dėl geriausios metų dainos per praėjusią Euroviziją iškovojusios Norvegija, Prancūzija, Vokietija, Ispanija ir Didžioji Britanija.

Pergalę 2010 metų Eurovizijos dainų konkurse bukmekeriai prognozuoja Azerbaidžano atlikėjai Safurai, antroji vieta turėtų atitekto vokiečių atstovei Lenai, o trečioji pozicija – Izraeliui atstovaujančiam Hareliui Skaatui.

 

ŠALTINIS:Triobet

{parasas}