Pirmi testai: „Windows 7 RC“ ne ką spartesnė už „Vista“

Balsas.lt

JAV kompiuterijos žurnalas „PC World“, atlikęs naujausios „Windows 7“ OS versijos „Windows 7 RC“ testus, tvirtina, kad eiliniai vartotojai „Windows 7“ spartos padidėjimo, lyginant su „Vista“, beveik nepastebės.


„Windows 7 RC“ buvo testuojama naudojant du stalinius ir vieną nešiojamąjį kompiuterį. Visuose juose žurnalo bandymų centro darbuotojai įdiegė testavimo priemonių rinkinį „WorldBench 6“.

Iš pradžių bandymai buvo atlikti visuose kompiuteriuose įdiegus „Windows Vista“, o po to – „Windows 7 RC“.

„PC World“ skelbia, kad kiekvienas kompiuteris su „Windows 7 RC“ veikė šiek tiek greičiau, tačiau nė vienu atveju bendrasis sistemos našumas nebuvo padidėjęs daugiau nei 5 proc., o tai reiškia, kad eiliniai vartotojai tokios pažangos praktiškai nepastebės.

Testuotojai daro prielaidą, kad kitose srityse, kurios nebuvo patikrintos, „Windows 7 RC“ sparta gali būti didesnė – pavyzdžiui, nebuvo tikrinamas OS įkrovos greitis. Tad esą geriausias būdas įsitikinti naujosios OS privalumais – parsisiųsti ir patiems ją išbandyti savo kompiuteryje. Be to, siūloma nepamiršti, kad „Windows Vista“ buvo lyginama ne su galutine „Windows 7“ versija.