Mažeikiuose, MAXIMA prekybos tinkle atpigo kruopos

Jau nuo šiandien MAXIMA prekybos tinklui priklausančiose parduotuvėse visų rūšių kruopos, pažymėtos privačiais tinklo prekių ženklais – „Favorit“, „Aukselis“, „Optima linija“ ir „Melvit“, kainuoja iki 29 proc. pigiau. MAXIMA kruopų kainas mažina reaguodama į rinkos pokyčius bei pakitusią pirkėjų elgseną.


„Nors daugelio maisto produktų pardavimai mažėja, tačiau kruopų paklausa sunkmečiu išlieka stabili. Todėl norėdami padėti pirkėjams vieną būtiniausių produktų įsigyti pigiau, mažiname jo kainas“, – sako MAXIMA LT, UAB Maisto ir pirmojo būtinumo prekių pirkimų departamento direktorius Skirmantas Nevidomskis.

Prekybos specialisto nuomone, nemažėjantys kruopų pardavimai rodo, kad lietuviai sunkmečiu mažina savo išlaidas maistui ir keičia mitybos racioną, rinkdamiesi pigesnius produktus.

„Mažinti privačiais prekių ženklais pažymėtų kruopų kainas galėjome ne tik dėl nukritusių grūdų kainų rinkoje, bet ir dėl lankstesnės šių ženklų kainodaros, kurią formuojame patys. Tikimės, kad šiuo pavyzdžiu paseks ir kiti kruopų tiekėjai, mažindami jų kainas“, – sako S. Nevidomskis.

MAXIMA parduotuvėse jau atpiginta beveik 70 proc. viso kruopų asortimento. Įvairios kruopos MAXIMA parduotuvėse pigo nuo 6,9 proc. iki 28,7 proc. Labiausiai – vienu litu – atpigo MAXIMA „Favorit“ ženklu pažymėti plikyti ryžiai, „Optima linija“ grikiai dabar kainuoja maždaug 40 centų pigiau, „Optima linija“ kvietinės ir miežinės kruopos – 30 centų pigiau, manų kruopos „Aukselis“ – 40 centų pigiau.

MAXIMA prekybos tinkle mažinamos ir kitų maisto produktų kainos. Balandžio mėnesį iki 20 proc. atpigo pieno produktai, makaronai (iki 10 proc.), aliejus (iki 20 proc.), šviežia mėsa (iki 10 proc.), šviežios daržovės ir vaisiai (iki 38 proc.), duonos gaminiai (iki 17 proc.).

 

 

www.infomazeikiai.lt informacija.