Veiklą pradėjo dar viena AB „Mažeikių nafta“ dukterinė bendrovė

 

AB „Mažeikių nafta“ dukterinė bendrovė UAB „EMAS“ pradėjo veiklą. Jos pagrindinė veiklos sritis – elektros bei pramoninės automatikos įrangos montavimo, priežiūros, remonto ir kitos susijusios paslaugos.


Bendrovė teiks paslaugas motininei įmonei bei kitoms įmonėms Lietuvoje ir už jos ribų. UAB „EMAS“ įdarbinta apie 200 buvusių akcinės bendrovės „Mažeikių nafta“ elektros cecho darbuotojų. Naujoji bendrovė įregistruota Juridinių asmenų registre 2009 m. kovo 2 d. Jos įstatinis kapitalas yra 5 200 000 litų.

Šios dukterinės bendrovės įsteigimas ir veiklos pradžia yra dar vienas žingsnis įgyvendinant AB „Mažeikių nafta“ restruktūrizacijos strategiją, kuria siekiama atskirti su pagrindine veikla (naftos perdirbimo produktų gamyba) nesusijusias funkcijas.

Restruktūrizuojant AB „Mažeikių nafta“ 2008 metais jau įsteigtos dvi bendrovės. Viena užsiima patalpų valymo, teritorijos priežiūros ir kitomis susijusiomis paslaugomis (UAB „Paslaugos tau“ ), o antra – sveikatos priežiūra (UAB „Mažeikių naftos“ sveikatos priežiūros centras).

 

 

www.infomazeikiai.lt informacija.