Policijos diena Telšiuose

 

Šiandien Telšiuose lankosi policijos generalinis komisaras Vizgirdas Telyčėnas, jo pavaduotojas Saulius Skvernelis bei Policijos departamento padalinių vadovai. Iki 11 val. Telšių miesto savivaldybėje policijos vadovas priims gyventojus ir išklausys jų problemas. Tuo metu kiti Policijos departamento atstovai gyventojus priims Mažeikiuose, Plungėje ir Rietave. Vėliau policijos generalinis komisaras bei Telšių aps. VPK vadovybė susitiks su Telšių bendruomenės atstovais, savivaldybių merais ir savivaldybių administracijų direktoriais bei policijos komisariatų viršininkais.


Po pietų policijos vadovas ir Policijos departamento atstovai Telšių apskrities verslo inkubatoriuje susitiks su Telšių apskrities verslininkais.

15.00 val. Policijos generalinio komisaras bei Policijos departamento atstovai apsilankys būsimose naujose Telšių aps. VPK patalpose, susitiks su Telšių apskrities VPK darbuotojais.

Darbo vizitas Telšiuose bus baigtas susitikimu su teisėsaugos institucijų vadovais. Susitikimo metu planuojama aptarti aktualiausius klausimus ir opiausias problemas.

Ši policijos diena Telšiuose yra antrasis išvažiuojamasis Policijos departamento vizitas į apskritis šiais metais. Kovo mėnesį su analogišku vizitu policijos vadovas ir Policijos departamento atstovai lankėsi Šiaulių apskrityje.

 

 

www.infomazeikiai.lt informacija.