Pedofilo auka šalo suaugusiųjų akivaizdoje

Vtv.lt

Vidury dienos Kaune iš prekybos centro dar 6 metų nesulaukusią mergytę, kol mama apžiūrinėjo prekes, išsivedė iškrypėlis. Vėliau mažylė rasta nuoga prie daugiabučio, po jo laiptais benamiai įsirengę guolį. Namo gyventojai iškvietė policiją, tačiau šąlančiai mergytei į pagalbą nepuolė, rašo „Lietuvos žinios”.

Neatmetama galimybė, kad tai atvykėlių iš kitur darbas. Dainavos policijos komisariato viršininko pavaduotojas Šarūnas Martinkėnas LŽ tikino, kad nieko panašaus šiame Kauno mikrorajone per 6 jo darbo metus nėra nutikę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl mažamečio asmens tvirkinimo.

Mažametės motina LŽ pasakojo, kad antradienio popietę su dukrele išsirengusi į netoli namų esantį prekybos centrą „Savas”. Užsuko į jame esančią parduotuvę „Rimi”. „Bevaikščiodama po drabužių skyrių, pasigedau savo vienturtės, – pasakojo ši 42 metų kaunietė. – Pamaniau, kad ji – gretimame žaislų skyriuje. Tačiau dukters ten nebuvo.”

Moteris kreipėsi pagalbos į parduotuvės apsaugą, bet ši buvo užsiėmusi – ką tik buvo sulaikiusi vagį. Dėl šios priežasties negalėjo peržiūrėti ir vaizdo kamerų įrašų – ieškojo įkalčių prieš sulaikytąjį.

Per garsiakalbius paskelbus, kur dingusios dukters laukia mama, mažametė į nurodytą vietą neatėjo. Vildamasi, kad mergaitė viena parėjo namo, motina nubėgo patikrinti. Tačiau namie rado tik neseniai iš darbo grįžusį vyrą. Atgal į parduotuvę moteris grįžo kartu su juo ir močiute. Mergaitės niekur nebuvo.

„Patys ieškojome dukros apie valandą, kuri prilygo amžinybei”, – „Lietuvos žinioms” pasakojo mažametės motina.