10 požymių, kad jūsų santykiai idealūs

 Balsas.lt

Nors idealūs santykiai – retenybė, jie tikrai egzistuoja ne tik pasakose. Šie dešimt požymių parodo, kad jums teko laimė ne tik surasti savo gyvenimo meilę, bet ir ją išlaikyti bei sustiprinti.

Ištikimybė
Ištikimybė – būtina idealių santykių sudedamoji dalis. Neištikimybės priežastys gali būti labai įvairios – nuo noro pasilinksminti iki troškimo atkeršyti, tuo tarpu ištikimybės motyvas gali būti tik vienas – meilė.

Pasitikėjimas

Be pasitikėjimo idealūs santykiai neįmanomi. Auksinė idealios poros taisyklė – visais atvejais pasitikėti vienas kitu. Jei kiekvieną dieną jums parėjus namo gyvenimo draugas pradės nuodugniai kamantinėti, kur ir su kuo leidote laiką, kažin ar labai norėsis pas jį sugrįžti.

Kokybiškas seksualinis gyvenimas

Amerikos sociologai tvirtina, kad 90 proc. skyrybų priežastis – seksualinė disharmonija. Ir tai nieko nuostabaus: juk jeigu seksualiniai santykiai netenkina abiejų ar vieno iš partnerių, niekuo šios svarbios šeimyninio gyvenimo dalies pakeisti neįmanoma.

Nepriklausomybė
Žinoma, gerai, kai partnerius sieja daug bendrų dalykų, tačiau tai nereiškia, kad turite visiškai supanašėti. Puiku, kai greta bendrų interesų abu turite ir individualių pomėgių. Būtent dėl šios priežasties jūs tampate ne partnerio šešėliu, o įdomia, išskirtine asmenybe.

Gebėjimas keistis
Kartais santykius sugriauna partnerių nenoras ieškoti kompromisų ir pakeisti kai kuriuos savo įpročius ir principus. Ir tik tuo atveju, jei abu partneriai sugeba įveikti savo išdidumą ir pasikeisti vardan meilės, galima tikėtis, kad santykiai bus tvirti ir ilgalaikiai.

Tikrumas    
Vienas iš tvirtų santykių požymių – partnerių tikėjimas vienas kitu ir santykių perspektyva. Kuo stipresnis šis jausmas, tuo natūraliau ir laisviau partneriai jaučiasi vienas kito draugijoje.

Mokėjimas išklausyti
Didelė laimė jausti, kad tave supranta. Tai žino visi, tačiau pritaikyti šias žinias gyvenime daugeliui sunkiai pavyksta. Idealiai partnerystei mokėjimas klausytis ir išgirsti labai svarbus.

Bendras laiko leidimas
Idealūs partneriai nepavargsta vienas nuo kito. Jiems visuomet įdomu ir gera kartu. Jie kartu pusryčiauja, vakarieniauja, kartu ilsisi, kartu daro remontą ar važiuoja aplankyti tėvų. Ir kai vienas iš jų sako „mano antroji pusė“, ši frazė nėra tik tušti žodžiai.

Pakantumas

Skamba paradoksaliai, tačiau idealių santykių atveju abu partneriai suvokia, kad nei vienas iš jų nėra idealus. Dėl šios priežasties jie yra pakantūs vienas kito silpnybėms ir trūkumams. Ir vietoj to, kad beprasmiškai eikvotų energiją stengdamiesi vienas kitą perauklėti, jie išmintingai nepastebi vienas kito silpnybių.

Mokėjimas nustebinti
Idealių santykių atveju žmonės nejaučia nuobodulio būdami kartu, nes sugeba nustebinti vienas kitą ir išvengti rutinos. Siurprizai, romantiški pasimatymai ir išvykos – tikra atgaiva santykiams. Kai partneriai stengiasi vienas dėl kito, jų meilė išties tampa nepavaldi laikui.