2009 m. vasario 28 d.

59 metų diena, 09 metų savaitė.

Saulė teka 07:11, leidžiasi 17:53. Dienos ilgumas 10:42. Mėnulio fazė – jaunatis.  Oro temperatūra dieną nuo -1 iki -3, debesuota, sniegas. Vėjas šiaurės, 5-9 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -2 iki -4, debesuota, sniegas. Vėjas šiaurės, 3-6 m/s.   

Dienos patarimas – Ar ne geriau būtų, užuot smerkus blogį, skleisti gėrį. (A. de S. Egziuperi)

Dienos prietaras – Nesigirk, kad tau sekasi, nes pradės nesisekti.

Nepamiršk pasveikinti – Vilgardo, Žygimantės, Romano.

Dienos vaizdelis.

 

Vasario 28 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Būsite žvalūs, energingi, darbingai nusiteikę. Daug laiko skirsite ūkiniams darbams. Gali būti patikrintas jūsų sugebėjimas išlikti ištikimiems savo principams, draugams bei mylimiesiems.

Tauras

Gali kilti tyli, bet sunki įtampa santykiuose su partneriais ar konkurentais. Jie arba jūs galite imti ieškotis ramesnės vietos arba patyrusių sąjungininkų.

Dvyniai

Šiandien jūsų vaizduotė iš esmės bus nukreipta į praktines sritis – pinigus, valdžią. Gali tekti dalintis nemenkais rūpesčiais su partneriu, perimti dalį jo naštos arba prašyti, kad pastarasis padėtų jums įveikti sunkumus.

Vėžys

Turėtų sektis kilnūs sumanymai, geri ir teisingi darbai. Įtakingam asmeniui galite sudaryti trumpalaikę draugiją, o jeigu pavyks, tai gali užsimegzti ir ilgalaikis naudingas ryšys.

Liūtas

Jausite emocinę įtampą, stokosite kantrybės. Galimi pasikeitimai, priklausantys nuo aplinkybių arba nuo kitų žmonių apsisprendimo. Nusiteikite bendravimui, pažintims, svečiavimuisi, nes niekur nuo to nepasislėpsite.

Mergelė

Iš kitų šiandien reikalausite daugiau dėmesio arba jūs būsite kažkam labai reikalingi. Galbūt mėginsite pasireikšti visuomeninės organizacijos veikloje, bendraminčių kolektyve, draugų kompanijoje.

Svarstyklės

Daug kas atrodys ne taip, kaip yra iš tikrųjų. Nedalinkite pažadų, neteikite garantijų – kol kas dėl nieko negalite būti tikri. Užtat nieko blogo, jei savo laiką eikvosite savianalizei, filosofiniams apmąstymams.

Skorpionas

Panašu, kad jums labai norėsis dėmesio, meilės, įvertinimo. Noras patikti ir įtikti aplinkiniams, publikai sveikintinas, tačiau nepraraskite blaivaus proto ir saiko – kuklumas šiandien bus vertinamas labiau už bet kokią pompastiką.

Šaulys

Būsite linkę demonstruoti rūpestingumą, atsakingumą. Galbūt imsite galvoti apie ekonomiškesnį gyvenimo būdą. Didelė tikimybė, kad užmegsite ryšius su dominančiu asmeniu, susitarsite dėl svarbaus reikalo ar norimos prekės.

Ožiaragis

Intensyviai bendrausite su kaimynais, draugais, giminėmis. Galite sužinoti naujieną arba kažkaip įsipareigoti. Tikėtinos išlaidos, susijusios su namų ūkiu arba numatoma viešnage, svečiais.

Vandenis

Savo griežtais sprendimais nuvilsite namiškius. Jie gali imti priešintis, maištauti. Geriausia būtų draugiškai suderinti interesus. Pravartu užsiimti buitine ruoša, nedideliu remontu.

Žuvys

Šiandien galite tikėtis naudos per meną, parodas, pramogas, o nuostolių – per azartinius žaidimus, nelegalią veiklą, reikalus su įtartinais veikėjais. Atkreipkite dėmesį į vaikų problemas.