2009 m. vasario 27 d.

58 metų diena, 09 metų savaitė.

Saulė teka 07:13, leidžiasi 17:51. Dienos ilgumas 10:38. Mėnulio fazė – jaunatis. Oro temperatūra dieną nuo 0 iki +2, debesuota, šlapdriba. Vėjas šiaurės, 3-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -2 iki -4, debesuota su pragiedruliais, sniegas. Vėjas šiaurės, 5-9 m/s.
 
Dienos patarimas – Mes labiau užsiėmę kvailysčių kritika, nei protingo paieška. (V. Javolas)

Dienos prietaras – Niekada nedėkok už vaistus – ligą prisišauksi.

Nepamiršk pasveikinti –Fortūnato, Gabrieliaus, Skirmantės, Ginvilo.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.31 3,45 3,05 1,67
Lukoil (Montuotojų g. 2) 3,31 1,65

 

Dienos vaizdelis.

Avinas

Fizinė savijauta puiki, nuotaika pakili. Kai labai norėsis iškrėsti savo artimui kokį nors pokštą (o veikiausiai norėsis), pasistenkite, kad jūsų nepagautų už rankos. Ir pokštas nepavyks, ir nemalonumų galite turėti.

Tauras

Rizikuojate nugrimzti smulkmenų liūne ir nepastebėti iš tiesų didelio, šviesaus dalyko. Sustokite, atsitieskite, pamėginkite jus supantį pasaulį suvokti visą, o ne padrikais fragmentais.

Dvyniai

Šiandien labai svarbūs naudingi ryšiai su įtakingais žmonėmis. Jei tokių turite, veikiausiai teks jais pasinaudoti, jei ne – pasistenkite užmegzti. Galite būti tikras – pravers.

Vėžys

Šiandien reikšmės turės ne tik tai, ką jūs kalbate, bet ir tai, kaip mokate klausytis. Kuo dėmesingesnis būsite, tuo daugiau reikalingų ir naudingų dalykų sužinosite.

Liūtas

Jūsų elgesys ir veiksmai patinka toli gražu ne visiems. Jei neketinate leistis į kompromisus, būkite pasiruošęs likti nesuprastas, gal net būti pasmerktas ar atstumtas.

Mergelė

Jus supa apsimetėliai. Prireiks neeilinio įžvalgumo ir sumanių veiksmų, jei norite įžvelgti tikruosius po kaukėmis slypinčius veidus. Kita vertus, pasiektas rezultatas tikriausiai bus vertas įdėtų pastangų.

Svarstyklės

Dažnas Svarstykles šiandien gali ištikti sunkus ne itin pagrįsto pavydo priepuolis. Ar nebijote galutinai prarasti to, kurio pavydite?

Skorpionas

Gera diena tvarkyti finansus, priimti sprendimą dėl didelio ir brangaus pirkinio. Jūsų racionalus ir praktiškas protas pravers visiems, esantiems šalia.

Šaulys

Pasižymėsite itin stipria ir neklystančia intuicija, subtiliu humoro jausmu. Tie, kam pasiseks šią dieną praleisti šalia jūsų, tikrai nenuobodžiaus.

Ožiaragis

Panašu, kad bent vienai dienai teks pamiršti savo teises į asmeninį gyvenimą. Kažkam labai prireiks jūsų pagalbos, ir visą dieną praleisite spręsdamas svetimas problemas.

Vandenis

Dieną verčiau skirkite nesvarbiems asmeniniams reikalams. Bendrauti ir bendradarbiauti seksis sunkiai, tad verčiau savęs nė neprievartauti. Apie savo planus plepėkite kuo mažiau – aplink pernelyg daug suinteresuotų asmenų.

Žuvys

Finansinė padėtis veikiausiai nepavydėtina, bent jau turėjote pagrindo tikėtis geresnės. Gal verta apie tai pašnekėti su žmogumi, galinčiu kažką pakeisti? O gal vertėtų iš esmės peržiūrėti išlaidas?

 

www.vytautus.com