2009 m. vasario 16 d.

47 metų diena, 08 metų savaitė.

Saulė teka 07:38, leidžiasi 17:28. Dienos ilgumas 09:50. Mėnulio fazė – delčia. Oro temperatūra dieną nuo -4 iki -6, giedra, be kritulių. Vėjas šiaurės, 3-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -4 iki -6, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s.  

Dienos patarimas – Kūnas – tai sodas, kurio sodininkas – mūsų valia. (V. Šekspyras)

Dienos prietaras – Prieš egzaminus niekada nereikia plautis galvos, nes išplausi visas žinias.

Nepamiršk pasveikinti –Tautvydės, Julijono, Julijonos.

Dienos anekdotas.

Vasario 16 d. horoskopus skaitykite paspaudę „Skaityti daugiau”.

Avinas

Jus užvaldys gilūs jausmai, būsite atsidavę žmonėms, kuriuos mylite. Galite gauti gerą žinią arba įsigysite trokštamą daiktą, dovanėlę ar papildomai užsidirbsite pinigų.

Tauras

Jei ką sumanėte padaryti, darykite nedelsdami ir iki galo. Į veiklą įtraukite ir draugus bei šeimos narius. Sugebėsite sukurti gerą, produktyvią atmosferą. Galite pasikviesti svečių.

Dvyniai

Nebūkite pernelyg savininkiški ir kritiški – tiek santykiuose su žmonėmis, tiek daiktų atžvilgiu. Priimkite aplinkinius su visais jų trūkumais ir ydomis. Gerinkite atmosferą namuose, šeimoje.

Vėžys

Jūsų šiandienis nerūpestingumas ir dosnumas gali atnešti sėkmę meilėje. Galbūt jūsų šeimyninis gyvenimas pražys naujomis spalvomis arba vaikai suteiks džiaugsmo, kuo nors nustebins. Susiorganizuokite bendrą pramogą.

Liūtas

Nuoširdžiai pasidomėkite aplinkinių reikalais, problemomis – jūsų patarimai jiems gali būti lyg gydantis balzamas. Nesunkiai įvesite tvarką savo ūkyje ar darbovietėje. Tikėtinas malonus flirtas.

Mergelė

Pasistenkite elgtis geranoriškai, negadinti nuotaikos sau ir kitiems. Nepasitenkinimo priežastis gali būti jūsų giluminės seksualinės arba psichologinės problemos, o ne aplinkiniai.

Svarstyklės

Skirkite dieną finansinių reikalų tvarkymui. Peržiūrėkite savo dokumentus, planus. Vakare tiktų nueiti į koncertą, parodą ar paskaityti rimtą knygą. Galite aplankyti artimus žmones.

Skorpionas

Gerų nuojautų ir optimistinių vilčių diena. Nors nebus jokio konkretumo, niekas praktiškai neišsispręs, tačiau jūsų viduje kažkas pasikeis, išsisklaidys nerimas, atsiras daugiau tikėjimo būsima sėkme.

Šaulys

Šiandien nederėtų švaistytis pažadais, girtis savo privalumais, galimybėmis. Nepervertinkite savo įtakos kitiems žmonėms – tai gali pasirodyti panašu į pasipūtimą ir aroganciją.

Ožiaragis

Remkitės sveika nuovoka ir pažįstamų žmonių patarimais. Galite išgirsti įdomių ir naudingų pamokymų. Tikėtinas malonus susitikimas, nauja pažintis.

Vandenis

Galite stengtis pabėgti nuo realybės, kasdieninių rūpesčių. Tiktų medituoti, apsilankyti bažnyčioje, parodų salone. Arba paskirkite laisvalaikį savo pomėgiams, susijusiems su muzika, menu, poezija.

Žuvys

Būsite populiarūs tarp draugų ir priešingos lyties asmenų. Seksis užmegzti pažintis, padaryti norimą įspūdį. Tačiau daugiausia dėmesio derėtų skirti mylimam žmogui, šeimai.

 

www.vytautus.com