2009 m. vasario 11 d.

42 metų diena, 07 metų savaitė.

Saulė teka 07:49, leidžiasi 17:18. Dienos ilgumas 09:29. Mėnulio fazė – priešpilnis. oro temperatūra dieną nuo -1 iki +1, debesuota, sniegas. Vėjas rytų, 3-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo 0 iki -2, debesuota, sniegas. Vėjas rytų, 3-6 m/s.

Dienos patarimas – Viskas žmogaus rankose. Todėl jas reikia kaip galima dažniau plauti. (S.J. Lecas)

Dienos prietaras – Ant stalo negalima dėti šukų – pykčiai namuose bus.

Nepamiršk pasveikinti – Algirdo, Algirdės, Adolfo, Liucijaus.

Dienos vaizdelis.

Vasario 11 d. horoskopus skaitykite paspaudę „Skaityti daugiau”.

Avinas

Šiandien nevertėtų liežuviui duoti valią. Jūs rizikuojate nesąmoningai išduoti komercinę paslaptį arba tiesiog išplepėti kažką tokio, kas vėliau gali būti panaudota prieš jus patį.

Tauras

Kankins labai banalus klausimas: iš kur gauti pinigų, pageidautina daugiau ir greitai. Nesitikėkite laimėti loterijoje, teks ieškoti gal ne tokių greitų, bet patikimesnių pasipelnymo būdų. Nusiteikite intensyviai dirbti – kepti karveliai patys į burną tikrai neatskris.

Dvyniai

Aplinkiniai bus labai greiti išsakyti savo nuomonę vertindami jūsų veiksmus, todėl galite labai į juos dėmesio ir nekreipti. Koks jums skirtumas, ką kalba kiti, jeigu esate tikras, kad viską darote taip, kaip reikia.

Vėžys

Jeigu turite galimybę, pasiimkite keletą laisvų dienų. Prieš akis – labai sunkus darbas, todėl vertėtų gerai pailsėti ir pasikrauti energijos. Pasitarkite su gydytoju, gal reiktų nusipirkti vitaminų.

Liūtas

Atskleiskite savo kortas, vis tiek viskas jums parašyta ant kaktos. Šiandien nesugebėsite patikimai saugoti paslaptis. Venkite visko nepažįstamo, ypač nepažįstamų žmonių. Labai tikėtina, kad jus ketina apgauti.

Mergelė

Jei tektų dalyvauti pasitarime ar įsivelti į diskusiją, pasistenkite nelikti mažumoje. Kita vertus, neužsidarykite savo kiaute, turite likti atviras naujoms idėjoms ir netradiciniam požiūriui. Saugokitės skersvėjų – šiandien galite itin lengvai peršalti.

Svarstyklės

Laukia sudėtingi ir ne itin malonūs reikalai. Sprendimas gali kainuoti nemažai nervų, bet geriau tai atlikti šiandien nei rytoj. Vakarop galėsite tik pasidžiaugti dėl tikrai neveltui praėjusios dienos. Turėtų išsiduoti jūsų slapti varžovai ar priešai.

Skorpionas

Lengvai gauti pinigai taip pat lengvai gali ir išgaruoti. Netikėtas papildomas pajamas pasistenkite kuo skubiau ir protingiau investuoti, antraip išleisite jas taip, kad vėliau teks gailėtis. Nekankinkite skrandžio dideliais sunkaus maisto kiekiais.

Šaulys

Ryžtingi sprendimai pateisinami tik tuo atveju, kai esate visiškai tikras savo teisumu. Jei šmėstelėjo bent menkiausias abejonės šešėlis, verčiau ieškokite protingo patarėjo ar apskritai atidėkite sprendimą neribotam laikui. Šiandien geriau nepadaryti nieko, nei padaryti klaidą.

Ožiaragis

Didelė tikimybė, kad šiandien jūs susidursite su kokia nors mistiška religine kvailyste, kuri gerokai sugadins jums nuotaiką. Praleiskite dieną su žmogumi, turinčiu gerą humoro jausmą ir nesureikšminančio neapčiuopiamų dalykų.

Vandenis

Trumpos išvykos, nauji susitikimai, pažintys bus sėkmingos. Tiesa, planai gali staiga pasikeisti, bet gailėtis dėl to veikiausiai neteks. Nenumokite ranka į, atrodytų, menkus sveikatos sutrikimus – tai gali būti didelių problemų pradžia.

Žuvys

Pasistenkite būti tarp tokių žmonių, kurie padės jums atgauti gerą nuotaiką. Patys su tuo susitvarkyti jau nepajėgsite. Niekam nieko neprisižadėkite, nes vargu ar galėsite pažadus įvykdyti. Greičiausiai tik nemalonumų susilauksite.

www.vytautus.com