Paskelbta Eurovizinė P.Kaas daina

www.vtv.lt

Patricija Kaas, atskleidė dainą, su kuria atstovaus Prancūzijai 2009-ųjų „Eurovizijoje“.
Viena garsiausių dainininkių pasaulyje gegužės 16 dieną Maskvoje vyksiančiame konkurso finale atliks jausmingą baladę „S’il fallait le faire“ iš savo naujausio albumo „Kabaret“.

 

„S’il fallait le faire“ (liet. „Ir jeigu aš turėjau tai padaryti“) – lyriška, prancūzų kalba atliekama baladė, nėra sukurta specialiai konkursui todėl tūrėtų išsiskirti iš kitų jam pateiktų kūrinių. Pranešama, kad dėl „Eurovizijos“ nuostatų, daina bus sutrumpinta iki 3 minučių trukmės. Oficiali, konkursinė, kūrinio versija tūrėtų būti paskelbta vasario 9 d. specialioje, Prancūzijos žiniasklaidai skirtoje, spaudos konferencijoje, Paryžiuje.

„Prieš apsispręsdama dainuoti Maskvoje ilgai dvejojau – Prancūzijoje šis („Eurovizijos“) konkursas nėra labai vertinamas, todėl jame dažniausiai dalyvauja tik pirmuosius žingsnius didžiojoje scenoje žengiantys atlikėjai. Tačiau „Eurovizijos“ koncertus visoje Europoje kasmet stebi daugiau nei 160 mln. žiūrovų – jaučių milžinišką atsakomybę prieš savo tautiečius ir džiaugiuosi galėdama ginti Prancūzijos garbę savo muzika. Man ši daina ypatinga, tikiu kad su ja sugebėsiu atskleisti savo šalies grožį visai Europai“, – Prancūzijos dienraščiui „Daily Nord“ pasakojo Patricija Kaas.

Šiemet įvyksiantis, jau 54-asis, „Eurovizijos“ dainų konkursas turėtų būti neeilinis – gegužės 16 dieną Maskvoje Europai dainuos kaip niekad daug žymių atlikėjų. Be Patricijos Kaas žiūrovai išvys Jungtinės Karalystės atstovę Jade Evan, kurios dainą „It‘s My Time“ legendinis kompozitorius seras Andrew Lloydas Weberis. Norą pasirodyti 2009-ųjų „Eurovizijoje“ pareiškė Borisas Moisejevas ir kiti visoje Europoje žinomi dainininkai.

Norintiems gyvai išgirsti Patriciją Kaas nereikės vykti į Maskvą. Dar prieš pasirodydama „Eurovizijoje“, Patricija Kaas aplankys savo gerbėjus Lietuvoje. Balandžio 24 dieną Viliuje įvyks vienintelis kultinės atlikėjos koncertas, kuriame ji pristatys savo naujausią albumą „Kabaret“. Lietuvos žiūrovams taip pat skambės daina „S’il fallait le faire“, atstovausianti Prancūzijai 2009-ųjų „Eurovizijos“ konkurse.

Bilietus į renginį jau galima įsigyti visose BILIETAI LT kasose ir internetu. Patricijos Kaas koncertą Vilniuje organizuoja didžiausia koncertinė agentūra Rytų ir Vidurio Europoje „Makroconcert“.