Sabutytę prie altoriaus ves ne Jasikevičius?

www.alfa.lt

Viena žinomiausių Lietuvos atlikėjų Goda Sabutytė, akylai nuo žiniasklaidos slėpusi savo jausmus Lietuvos rinktinės gynėjui Šarūnui Jasikevičiui, išteka. 22 metų kaunietę prie bažnyčios altoriaus ves ne Š. Jasikevičius, o Kauno „Žalgirio“ krepšinininkas Rolandas Alijevas – bent taip teigė dienraštis „Kauno diena“.
Neseniai Goda su trimis jaunuoliais apsilankė Kauno metrikacijos biure. Ten jie juokaudami teiravosi administracijos darbuotojų, ko reikia, norint susituokti.

Kaip paaiškėjo, vėliau grupės „69 Danguje“ narė G. Sabutytė į metrikacijos biurą sugrįžo dar kartą lydima vyruko ir pateikė pareiškimus tuoktis.„Kauno dienos“ žiniomis, mergina šiemet ketina susituokti su neseniai Graikijos Larisos „AEL“ komandoje pradėjusiu žaisti kauniečiu Rolandu Alijevu.

Kauno metrikacijos biuro darbuotojai vakar po laikinąją sostinę pasklidusių gandų negalėjo patvirtinti, tikindami, kad tokios informacijos skelbti neturi teisės. „Kauno dienos“ žurnalistams susisiekus su dainininke ir TV laidos vedėja G. Sabutyte, mergina atsisakė ką nors komentuoti.