KELIŲ BŪKLĖ IR EISMO SĄLYGOS

Naktį pasnigo Raseinių, Šakių, Skuodo ir Telšių rajonuose. Plikledis Tauragės ir Šiaulių apskrityse, Klaipėdos, Kretingos, Šilutės, Mažeikių, Plungės, Biržų, Lazdijų ir Kauno rajonuose. Čia magistraliniai keliai pabarstyti, barstomi krašto keliai.
Telšių, Raseinių, Šakių ir Skuodo rajonuose krašto keliai provėžuoti, jie valomi ir barstomi. Dabar sninga Radviliškio ir Raseinių rajonuose.
Dulksna Pasvalio ir Akmenės rajonuose.Kitur magistralinių ir krašto kelių dangos daugiausia drėgnos ar apysausės.

Rajoniniai keliai kur snigo, padengti privažinėtu ar puriu sniegu yra slidūs. Vietomis yra susiformavęs gan tirštas rūkas Alytaus, Telšių, Klaipėdos ir Šiaulių apskrityse, Prienų rajone. Matomumas vietomis tesiekia iki 100 m. Būkite atidūs, matomumas dėl rūko ribotas, eismo sąlygos permainingos.
Kelyje 131 Alytus-Simnas-Kalvarija, 51,73 km (apie 6 km iki Kalvarijos), apribota tilto per Kirsną pravažiuojančio transporto bendroji masė iki 30 tonų. Tranzitiniam sunkiasvoriam transportui rekomenduojama apylanka į Kalvariją keliais A16 ir A5 per Marijampolę (apribojimas numatomas iki 2009-12-31).
Dėl potvynio Šilutės rajone 3 rajoninių kelių ruožai yra neišvažiuojami. Bendras apsemtų ruožų ilgis apie 1 km. Vandens gylis iki 40 cm. Eismas šiais kelių ruožais draudžiamas. Be to, Pagėgių savivaldybėje ir Šilutės rajone yra 2 apsunkintai išvažiuojami rajoninių kelių ruožai. Bendras šių ruožų ilgis apie 600 m. Vandens gylis iki 15 cm.

www.lra.lt