2009 m. vasario 01 d.

32 metų diena, 05 metų savaitė.

Saulė teka 08:08, leidžiasi 16:57. Dienos ilgumas 08:49. Mėnulio fazė – jaunatis. Oro temperatūra dieną nuo -6 iki -8, giedra, be kritulių. Vėjas rytų, 3-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -8 iki -10, giedra, be kritulių. Vėjas rytų, 3-6 m/s.

Dienos patarimas – Tas, kuris nebrangina savo gyvenimo, nėra jo vertas.

Nepamiršk pasveikinti – Gytauto, Eidvilės, Ignoto, Brigitos.

Dienos vaizdelis.

Vasario 01 dienos horoskopą 12 Zodiako ženklų rasite paspaudę skaityti daugiau.

Avinas

Padarykite kas tik nuo jūsų priklauso, kad šiandien ilgesnį laiką niekas nedrumstų jūsų ramybės. Susikūrę sau tinkamas sąlygas, turite šansą sutverti tokį kūrinį, kuriuo didžiuositės visą likusį gyvenimą ar bent jau pakankamai ilgai.

Tauras

Žvaigždės žada būti sunkią ir nervingą dieną. Nesivelkite į ginčus ir, jeigu tik įmanoma, atsisakykite tolimų kelionių. Abiem atvejais naudos bus kur kas mažiau, nei nusivylimų ar praradimų.

Dvyniai

Šiandien visi įmanomi ryšiai, tiek dalykiniai, tiek asmeniniai, bus itin malonūs ir vaisingi. Didesnę dienos dalį produktyviai padirbėsite, o vakare turėsite progą gerai pasilinksminti.

Vėžys

Aukso obuolių Vėžiai šiandien neraškys, bet ir nemalonumų išvengs be ypatingų pastangų. Tiesiog paskirtu laiku nevėluokite būti ten, kur jūsų laukia. Visais kitais atžvilgiais galite leisti sau būti gana nerūpestingas.

Liūtas

Būsite labiau pažeidžiamas nei paprastai. Nesivarginkite bandydamas itin gilintis į situaciją ar ieškodamas subtilaus ir visus tenkinančio sprendimo, apsiribokite paprasčiausiu stebėjimu iš šalies.

Mergelė

Bet koks eksperimentas turi rizikos prieskonį, bet nepabandęs – nesužinosi. Laikykitės saugumo priemonių, užsirašykite reikalingiausius telefonus, ir galite pradėti. Jums turėtų pasisekti.

Svarstyklės

Aplinkiniams šiandien bus gerokai įdomiau tai, ką darote dabar, nei ką ketinate veikti ateityje. Tad geriau nė nekalbėkite garsiai apie planus – nesulaukęs pakankamo dėmesio galite suabejoti savo jėgomis. Būtų apmaudu.

Skorpionas

Asmeninį gyvenimą šiandien veikiausiai teks pamiršti. Kažkas pasišauks jus pagalbon, ir visą dieną sąžiningai užsiiminėsite svetimomis problemomis. Pasirūpinkite, kad artimieji nepritrūktų bent jau maisto.

Šaulys

Šiandien į seniai žinomus daiktus ir reiškinius pažvelgsite visiškai kitu žvilgsniu. Tai, kas anksčiau atrodė sudėtinga, pasirodys aišku ir paprasta. Telieka imtis veiklos ir džiaugtis rezultatais.

Ožiaragis

Jūsų reakcija į išorinius dirgiklius šiandien gali labai sulėtėti. Kovoti su tuo bus sunku ir beviltiška, tad geriau nė negaiškite laiko. Pasistenkite su visais būti malonus ir mandagus – jei labai reikės, spėsite pasibarti rytoj.

Vandenis

Prieš kirsdamas lemtingą ribą, stabtelėkite ir dar kartelį gerai pagalvokite. Gali būti, kad pernelyg lengva ranka švaistote tai, ką turite. Kad tik netektų vėliau gailėtis.

Žuvys

Šiandien turėtų įvykti kai kas netikėto. Pasikeitusiomis aplinkybėmis turėtumėte džiaugtis. Jei tik turite galimybę, verčiau pasiimkite porą laisvų dienų.

www.vytautus.com