2009 m. sausio 21 d.

21 metų diena, 04 metų savaitė.
Saulė teka 8:29, leidžiasi 16:33. Dienos ilgumas 08:05. Mėnulio fazė – Delčia. Oro temperatūra nuo 0 iki +2, debesuota, be kritulių. Vėjas rytų, 2-5 m/s.  Oro temperatūra naktį nuo -1 iki +1, debesuota, lietus. Vėjas rytų, 3-6 m/s.

Dienos patarimas – leisk kitam laisvai pasisakyti, jei nori išgirsti tiesą. (P. Siras)

Nepamiršk pasveikinti – Galigino, Garsės, Agnietės.

Dienos vaizdelis.

Sausio 21 dienos horoskopą 12 Zodiako ženklų rasite paspaudę skaityti daugiau.

Avinas

Tai, kas vyksta konkrečiai su jumis ir aplink jus – tik pradinė stadija. Jūs dar galite įnešti kai kurias korekcijas pagal savo skonį. Nepasiduokite kolegų įkalbamas keisti nuomonę.

Tauras

Šiandien bet koks niekas gali pridaryti daug triukšmo. Išeidamas iš namų apsižiūrėkite, ar viskas tvarkoje – pamiršta smulkmena gali kainuoti visai dienai sugadintą nuotaiką.

Dvyniai

Gali susidaryti įspūdis, kad visi aplinkiniai tiesiog išprotėjo. Suprasti ar juo labiau prognozuoti kito žmogaus veiksmus beveik neįmanoma. Tokiu atveju geriausia paprasčiausiai pasitraukti į šalį.

Vėžys

Labai lengvai šiandien pasiduosite pykčiui. Nors taip pat greitai ir nusiraminsite, verčiau pamėginkite kontroliuoti savo žodžius ir elgesį. Kitu atveju galite sulaukti pikto, kerštingo atsako.

Liūtas

Šiandien būsite labai kritiškai nusiteikęs. Kai norėsite nuvainikuoti eilinį autoritetą, pamėginkite susimąstyti, kam jums to reikia. Tokiu elgesiu netruksite kolektyve užsitarnauti nepageidaujamos personos statusą.

Mergelė

Bendravimas su aplinkiniais šiandien gali tapti problema, gal net ir labai nemenka. Galbūt verta apskritai su niekuo nebendrauti. Telefoną taip pat galite išjungti ramia sąžine.

Svarstyklės

Suimkite pagaliau save į rankas. Padaryti tai nebus lengva, bet jeigu pavyktų, jūsų susikaupimo, ryžto siekti tikslo aplinkiniai galės tik pavydėti. Neatsisakykite padėti draugams, jei sulauksite tokio prašymo.

Skorpionas

Šiandien gali gerokai pridaryti rūpesčių jūsų nesugebėjimas bent kelias minutes nusėdėti vienoje vietoje. Nesigriebkite visko iš eilės, pradžiai nukreipkite savo jėgas į ką nors bent kiek naudinga.

Šaulys

Diena tinkama baigti seniai besitęsiančius projektus. Jei ne šiandien, tai kaip įmanoma greičiau. Dabar pradėti kažką naujo neverta, nes turėsite tik nereikalingų rūpesčių ir nesusipratimų.

Ožiaragis

Ši diena gali būti kritinė jūsų gyvenime. Laukite didelių pasikeitimų. Jei nepasitikite savimi, klauskite išmintingų ir patikimų žmonių patarimo.

Vandenis

Šiandien jumyse idealiai derės idealisto ir realisto junginys. Ganėtinai keistas hibridas, bet labai simpatiškas. Diena bus kupina susitikimų ir naudingų pažinčių. Pasirenkite ir gausybei naujos informacijos.

Žuvys

Jeigu jūs tuojau pat nesiimsite kažko, kas padės pasiekti svajonę, tiesiog imsite ir nustosite jos norėti. Galite rinktis. Laiko turite nedaug, o nuversti reikia kalnus, tad negaiškite.

www.vytautus.com