2008 m. gruodžio 31 d.

366 metų diena, 01 metų savaitė.

 

Saulė teka 8:42, leidžiasi 16:02. Dienos ilgumas 07:20.
Mėnulio fazė – jaunatis.
Temperatūra – dieną 0 iki +2, giedra, be kritulių. Vėjas vakarų, 3-6 m/s, naktį 0 iki +2, debesuota, šlapdriba. Vėjas vakarų, 3-6 m/s.

 

1919 m. Lietuvoje užregistruota 360 telefono abonentų.
1998 m. Europos Sąjungos finansų ministrai paskelbė neatšaukiamus kursus, kuriais 11 valstybių valiutos bus keičiamos į bendrą valiutą eurą.

 

Patarimas – Niekada neleisk kitam maišyti arbatos ar kavos – primaišys problemų.

Nepamiršk pasveikinti – Melaniją, Silvestrą, Gedgantą ir Mingailę.

 

Dienos anekdotas.

 

Gruodžio 31 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Daug ką lems atsitiktinumas ir sutapimai. Šiandien planuoti ką nors rimto visai dienai – tuščias užsiėmimas. Geriau maloniai ruoškitės vakaro šventei.

Tauras

Savo mintis ar idėjas dėstysite tokiu originaliu būdu, kad tikėtis būti suprastam iš pirmo karto kažin ar verta. Neširskite dėl to, devyniais atvejais iš dešimties dėl nesusikalbėjimo būsite pats kaltas.

Dvyniai

Šiandien ypač gerai seksis spręsti su materialinėmis vertybėmis ar finansais susijusius klausimus. Galvokite, ką kalbate – pernelyg šmaikštus liežuvis gali pridaryti jums rūpesčių.

Vėžys

Šiandien šalia jūsų būti itin nelengva, o dirbti darbą apskritai vargiai įmanoma. Tie, kurie ištvers, galės pasigirti auksine kantrybe. Užtat jūs galėsite atskirti pelus nuo grūdų, tikrus draugus nuo pakeleivių.

Liūtas

Veikliems Liūtams ši diena gali pasirodyti beprotiškai nuobodi. Jei ir vyks kokia veikla, tai išoriškai ji niekaip nebus matoma, rezultatai – visiškai neakivaizdūs. Šiandien bėgdamas spėsite tiek pat, kiek ir ramiai eidamas.

Mergelė

Galite jaustis visiškai sutrikęs ir pasimetęs, praradęs bet kokius orientyrus ir tikslus. Nesijaudinkite, ne jūs vienas toks, be to, ši būsena neturėtų trukti ilgai. Jei vis dėlto sugebėsite nuveikti kažką naudingo, galite pagrįstai savimi didžiuotis.

Svarstyklės

Aplinkiniai pernelyg greiti vertinti jūsų darbus ar poelgius, todėl jų komentarų neimkite nei į galvą, nei į širdį. Viščiukus rudenį skaičiuoja. Svarbiausia – kad pats būtumėte tikras savo teisumu.

Skorpionas

Tai, kas vyksta su jumis ir aplink jus, kol kas tėra pradinėje stadijoje. Dar galimos pataisos. Įvykius pakreipti sau naudinga linkme padės senos pažintys ir laimingas atsitiktinumas.

Šaulys

Tęsite praėjusią savaitę pradėtus darbus. Judėjimas turėtų dar paspartėti, šlovinga pabaiga artėja. Svarbus ir reikšmingas atsinaujinimo momentas, kartu ryškės ir grįžimo prie seniau atsisakytų dalykų aspektas.

Ožiaragis

Tai, ko įnirtingai kratotės, atkakliai seka jums iš paskos. Gal verta apsimesti, kad dabartinė padėtis jus visai tenkina? Gal tada atstos?

Vandenis

Ryžtingi veiksmai galimi tik tokiu atveju, jei esate visiškai tikras jų pagrįstumu ir teisumu. Pradėjęs abejoti nebenuveiksite nieko.

Žuvys

Šiandien geriausias jūsų draugas – jūs pats. Pasistenkite neerzinti ir neskriausti savęs, juo labiau neleiskite to daryti kitiems. Netinkama diena labdarai ar altruistiškiems poelgiams.

 

Daugiau horoskopų www.vytautus.com