Komedija "Laukinė moteris"

Gruodžio 21 dieną, Mažeikių kultūros centre vyks spektaklis – komedija „Laukinė moteris”. Jo autorius – Sigitas Parulskis, režisierius – Kostas Smoriginas, dailininkas – Vytenis Lingys. Mažeikiuose šį spektaklį vaidins aktorė Rasa Marazaitė.

Visi žmonės ieško idealo, tobulo kūno ir sielos draugo, savo antrojo „aš“. Vyrai to idealo ieško pornografiniuose žurnaluose ir seksualinėms pramogoms skirtuose interneto puslapiuose, moterys…
O kur savojo idealaus vyro ieško moteris?

Pjesė apie jau subrendusią, šilto ir šalto mačiusią moterį, ieškančią vyro. Ji išranki, ironiška, pasiilgusi stiprių emocijų, tačiau ji pastebi ir daugybę vyrus kankinančių trūkumų, drauge ji savikritiška, nebijanti peržengti daugybę draudimų, taikomų moterims, laužyti tabu, kurie laikui bėgant susiklostė vyrų ir pačių moterų galvose.

Moteris, kuriai „gerokai per trisdešimt”, ieškodama savojo idealo, neišvengiamai patenka į komiškas situacijas, susipažįsta su keisčiausiais vyriškosios giminės atstovais, tačiau net ir sunkiausiomis savo ieškojimų akimirkomis ji nepraranda moteriškumo, išsaugo jausmingumą ir patrauklumą, ir , be abejo, jai visada padeda humoro jausmas.