2008 m. gruodžio 18 d.

353 metų diena, 51 metų savaitė.

 

Saulė teka 8:38, leidžiasi 15:53. Dienos ilgumas 07:15.
Mėnulio fazė – pilnatis.
Temperatūra – dieną +1 iki +3, debesuota, be kritulių. Vėjas pietų, 3-6 m/s, naktį 0 iki +2, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietryčių, 3-6 m/s.

 

1842 m. įkurta Kauno gubernija.
1892 m. įvyko Piotro Čaikovskio baleto „Spragtukas“ premjera.

 

Patarimas – Piniginėje nešiokis lauro lapelį – pinigų bus.

Nepamiršk pasveikinti – Gracijoną, Girdvilą, Eivilę ir Gracijų.

 

Dienos anekdotas.

 

Gruodžio 18 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Gali kamuoti nepamatuotas nerimas, dvasinis diskomfortas, ypač jaunesnius ar jautresnius Avinus. Geriausias vaistas – veikla, kurią gerai išmanote. Supratimas, kad esate lyderis, išgydytų visus negalavimus.

Tauras

Labai gera diena kelionei. Jei negalite sau to leisti, pasistenkite bent porai valandų pakeisti įprastą aplinką. Siela trokšta naujų ispūdžių.

Dvyniai

Būsite linkęs bendrauti, diskutuoti. Galite labai daug laiko praplepėti telefonu. Pasistenkite nepainioti naujienų su paskalomis. Galimi nesusipratimai dėl laiku neatliktų darbų.

Vėžys

Šiandien jums mėgins patarinėti visi, kas tik netingi. Ar beverta sakyti, kokia tų patarimų vertė? Nepirkite brangių daiktų – pernelyg didelė tikimybė, kad pirkiniu liksite nepatenkintas, ypač jei tai nebuvo jūsų paties laisva valia priimtas sprendimas.

Liūtas

Jums būtinai reikia permainų – bet kokių. Jei keisis oras, puiku, to pakanka. Jei ne, teks kažką sugalvoti pačiam. Tik pasistenkite nereikalauti per daug nei iš savęs, nei iš kitų.

Mergelė

Nesutikite imtis darbo, kurį šiandien bandys jums primesti prieš jūsų valią. Jei leisitės įtikinamas, galutiniu rezultatu neliks patenkintas niekas. Kaltas, žinoma, būsite jūs.

Svarstyklės

Aplinkiniams šiandien galite pasirodyti itin nepakenčiamas. Ar ne pernelyg geros nuomonės apie save esate? Kita vertus, ir pats galite būti nustebintas netikėto gerai jums pažįstamo žmogaus poelgio.

Skorpionas

Ketinate keisti darbą? Net jei esate labai nepatenkintas esama padėtimi, kol kas nesikarščiuokite. Garsiai trenkti durimis – labai efektinga, bet jums pačiam nenaudinga. Realiai vertinkite savo galimybes ir ramiai ieškokite geriausio varianto.

Šaulys

Svarbiausia matyti tikslą ir tikėti savimi, tada jokios kliūtys nesugebės jūsų sustabdyti. Savo paties jėgų neįvertinimas – didžiausia klaida, kokią šiandien galite padaryti.

Ožiaragis

Fizinis ir emocinis pakilimas. Būsite linkęs bendrauti, noriai leisitės į diskusijas, demonstruosite savo sugebėjimus. Puiki diena ieškantiems darbo. Tiesa, konservatyvius žmones galite kiek šokiruoti savo kiek radikaliu elgesiu ar pasisakymais.

Vandenis

Jūsų žodžius aplinkiniai šiandien supras pernelyg tiesmukai. Subtilūs pokštai liks nesuprasti, o šiurkštūs gali skaudžiai įžeisti. Žodžiu, galvokite, ką ir kam sakote.

Žuvys

Sugebėjimas išklausyti ir užjausti labai padės sprendžiant delikačias problemas, tarpininkaujant tiems, kurie jau nebegali savo santykių išsiaiškinti patys. Šiandien galite būti konsultantas, psichoterapeutas ir advokatas viename asmenyje.

 

Daugiau horoskopų www.vytautus.com