2008 m. gruodžio 13 d.

348 metų diena, 50 metų savaitė.

 

Saulė teka 8:33, leidžiasi 15:52. Dienos ilgumas 07:19.
Mėnulio fazė – pilnatis.
Temperatūra – dieną +2 iki +4, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 3-6 m/s, naktį -1 iki +1, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 3-6 m/s.

 

1925 m. Kaune atidaryta lietuvių dailininko ir kompozitoriaus M.K. Čiurlionio paveikslų galerija, pastatyta ir įrengta pagal architekto Vladimiro Dubeneckio projektą.
2003 m. netoli savo gimtojo miesto Tikrito sugautas Irako diktatorius Sadamas Huseinas..

 

Patarimas – Pirmąją Kalėdų dieną nieko neskolink – kitais metais neatgausi paskolinto daikto.

Nepamiršk pasveikinti – Liuciją, Odiliją, Kastautą, Eiviltę, Otiliją ir Kastytį. 

 

Dienos anekdotas.

 

Gruodžio 13 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Turite būti absoliučiai ramus, kuklus ir santūrus. Sunku sugalvoti didesnį išbandymą jūsų impulsyviai prigimčiai, bet pirma nepažabojęs savęs paties, šiandien nedaug ką tepasieksite.

Tauras

Šiandien galėtumėte patirti tikrai įspūdingų nuotykių ar šiaip malonių akimirkų, bet kažkas vis kliudys. Jėgų ir kantrybės nukenksminti smulkius kliuvinius jums, žinoma, pakaks, bet tikslas, dėl kurio tai darysite, tuo metu jau gali būti išnykęs už horizonto.

Dvyniai

Rizikuojate įsivelti į itin abejotinus reikalus. Būkite budresnis ir atsargesnis. Lengvabūdžiai gali patirti skaudžių materialinių nuostolių, sukelti teisėsaugos įstaigų susidomėjimą.

Vėžys

Deja, veikiausiai iki ausų įklimpsite į niekaip nepabaigiamus darbus. Aplinkiniams atrodysite galįs kalnus nuversti, bet pačiam entuziazmo aiškiai trūks. Nėra prasmės aiškinti, kad nesate kupranugaris. Kas bus užkrauta – teks nešti.

Liūtas

Pasitikėti galite tik sveiku protu. Jei jaučiate, kad pačiam jo trūksta, ieškokite galinčių protingai patarti. Kad ir ką darytumėte, jokiu būdu neduokite valios emocijoms.

Mergelė

Pernelyg daug neigiamos energijos sukaupėte pastaruoju metu. Pats laikas ieškoti jai išeities. Būtų idealu užsiimti veikla, teikiančia malonumą, bet nereikalaujančia didelių fizinių pastangų.

Svarstyklės

Veikiausiai turėsite reikalų su trapiais ir didelių gabaritų daiktais. Teks gerai pasistengti, kad ir pats nesusižeistumėte, ir turtas liktų sveikas.

Skorpionas

Jūsų žvaigždė šviečia vis stipriau, nušviesdama kelią ne tik jums, bet ir jūsų bendražygiams. Vakarą paskirkite seniai matytiems draugams.

Šaulys

Pastaruoju metu sukotės kaip voverė rate, bet jau artėja ramybės periodas. Nieko ypatinga šiandien neturėtų įvykti, o jei ir įvyks, tai be aktyvaus jūsų dalyvavimo ar kišimosi. Leiskite sau mažumėlę atsipūsti.

Ožiaragis

Panorėjęs bet kokioje kompanijoje lengvai galite atsidurti dėmesio centre. Tiesa, tai nereiškia, kad automatiškai tapsite publikos numylėtiniu. Gali ir nušvilpti. Kad ir kaip ten būtų, vienokios ar kitokios naudos iš to išpešti galima.

Vandenis

Veldamasis į neaiškias avantiūras rizikuojate tapti žaisleliu kažkieno rankose ar atpirkimo ožiu, aferai neišdegus. Vienaip ar kitaip, tikrai ne jūs valdote situaciją ir užsakinėjate muziką. Verčiau eikite šalin nesidairydamas.

Žuvys

Turėtumėte būti atidesnis smulkmenoms. Tai gerokai sulėtins judėjimą priekin, užtat su kaupu pasiteisins pačioje artimiausioje ateityje.

 

Daugiau horoskopų www.vytautus.com