Gimusiems tą pačią dieną Keistuoliai dovanos bilietą į koncertą

Savo 20-ies metų jubiliejų jau netrukus minėsiantis Keistuolių teatras ne tik surengs didžiulius Gimtadienio koncertus Vilniaus, Kauno ir Šiaulių žiūrovams, bet ir ypatingai nudžiugins gimusius tą pačią dieną – jiems Keistuoliai padovanos bilietą į jubiliejinį koncertą. Be to, sulaukęs ypatingai didelio susidomėjimo Keistuolių teatras surengs papildomą koncertą Vilniaus gyventojams ir miesto svečiams.

Keistuolių teatras, su kuriuo užaugo jau ne viena žiūrovų karta, kviečia kiekvieną, gimusį 1989-ųjų metų sausio 6 dieną, internete ieškoti akcijos reklaminio skydelio ir laimėti bilietą į Gimtadienio koncertą. „Šie Gimtadienio koncertai – mūsų duoklė žiūrovams. Visiems, kurie buvo ir vis dar yra su mumis visus šiuos metus. O tuos, kurie ir gimė kartu su mumis, norime nudžiuginti galimybe dvidešimtmetį atšvęsti drauge“, – sako vienas Keistuolių teatro įkūrėjų Aidas Giniotis.

Keistuolių teatro bendraamžiai, norintys laimėti bilietą į teatro Gimtadienio koncertą pasirinktame mieste, turėtų užpildyti anketą, susiradę akcijos reklaminį skydelį vienoje iš šių interneto svetainių: www.klasė.lt, www.mama.lt, www.edieta.lt, www.eli.lt, www.pazintys.lt, www.studijos.lt, www.tostai.lt, www.zaiskim.lt. Norintys gauti bilietą akcijoje sudalyvauti turėtų iki gruodžio 19 dienos.

Atšvęsti Keistuolių Gimtadienį panoro toks gausus būrys ištikimų teatro žiūrovų, kad teatrui teks surengti dar vieną šventę. Papildomas koncertas įvyks gruodžio 30 dieną „Utenos pramogų arenoje“ Vilniuje.

Keistuolių teatro 20 metų Gimtadienio koncertai vyks artėjant didžiausioms ir stebuklingiausioms metų šventėms – Kalėdoms ir Naujiesiems metams. Gruodžio 22 d. Keistuoliai koncertuos Šiauliuose, Šiaulių arenoje, gruodžio 26 d. šventinis koncertas džiugins kauniečius Kauno sporto halėje, gruodžio 29 ir 30 d. juos pamatys žiūrovai „Utenos pramogų arenoje“, Vilniuje.