"Auksinė savaitės blykstė": kodėl Merūnas slepia savo svorį?

Šį sekmadienį „Auksinėje blykstėje“ bus kalbama apie šiuolaikinio pasaulio rykštę – antsvorį. Laidos svečiai ir net vedėjai sutiko lipti ant svarstyklių. Pabūgo tik apkūnusis dainininkas Merūnas Vitulskis.

Žinomi veidai, pramogų pasaulio atstovai ir scenos žvaigždės laidoje pasakos savo anksčiau slėptas istorijas apie svorio metimą, o profesionali dietologė negailės strėlių kritikuodama drastiškus ir sveikatą žalojančius gražinimosi receptus.

Lietuviškuoju Nikolajumi Baskovu tituluojamas Merūnas laidoje prisimins, kaip kažkada atsikratė daug nereikalingų kilogramų, nes laikėsi agurkų ir vandens dietos, o dabar, neslėps, vėl grįžęs į senąsias vėžes ir priaugęs svorio. Tačiau svorį dainininkas slėps.

Pasisverti sutiko ne tik tobulo kūno savininkas Marius Gelažnikas, dainininkė Mama Rock‘n‘roll, bet ir laidos vedėjas Kristupas Baublys. Tačiau Merūnas ant svarstyklių lipti griežtai atsisakė.

„Juk ir aš turiu teisę turėti paslaptėlių… mano svoris, kaip ir lovos reikalai – mano paslaptis. Niekada jo neišduosiu. Negėda. Tiesiog tai asmeniška“, – sakė Merūnas.

Lėlės Barbės draugą Keną primenantis tobulo kūno savininkas Marius Gelažnikas tvirtins anksčiau buvęs stambesnis ir už patį Merūną. Tad sužinosite jo svorio metimo paslaptį ir patarimus, kuriuos jis pažėrė garsiam dainininkui.

„Auksinė savaitės blykstė“ – sekmadienį, 20.00 val., per LNK.