Pavojingi 2008 m. gaminiai (2 dalis)

Šiandien, kaip ir praeitą antradienį, domėsimės 2008 metų pavojingais gaminiais. Valstybinė ne maisto produktų inspekcija ištyrė ir nusprendė, kad kai kurie gaminiai kelia pavojų ne tik mūsų sveikatai, bet ir gyvybei. Šiandien pasidomėsime vaikiškais vežimėliais ir drabužėliais.

 

Vaikų vežimėlis, modelio numeris – BP – 15408H. Pagamintas Kinijoje. Valstybinė ne maisto produktų inspekcija pripažino jį pavojingu nuo šių metų balandžio 26 dienos, nes naudojant jį gresia pavojus susižeisti.

 

Kūdikių tekstilės gaminys – smėlinukas – suknelė tr. r. (100% medvilnės, dydis 74 cm, krūtinės apimtis 46 cm). Pagamintas Lenkijoje. Pripažintas pavojingu, nes naudojant šį smėlinuką yra pavojus užspringti ar uždusti.

 

 

Kūdikių tekstilės gaminys – palaidinukė Be-be (100% medvilnės, dydis 92 cm). Pagamintas Lenkijoje. Kaip ir smėlinukas pripažintas pavojingu dėl pavojaus uždusti ar užspringti.

 

Pokštas “Sprogstamieji saldainiai“ („Funny drops“), identifikavimo duomenys (tipas/modelio numeris) – Art. 4835X. Pagamintas Kinijoje. Valstybinė ne maisto produktų inspekcija nustatė, kad gaminys kelia pavojų ne tik pačiam susižeisti, bet ir sužeisti kitą.