KK "Mažeikiai" pralaimėjo kauniečiams

Lietuvos krepšinio federacijos DnB NORD Didžiosios taurės turnyre vakar, lapkričio 10 dieną, Mažeikiuose „Ventos” vidurinės mokyklos sporto salėje KK „Mažeikiai” susitiko su Kauno „Kaunas – Triobet” komanda. Po atkaklios kovos kauniečiai iškovojo pergalę rezultatu 72:78 (13:15 25:16 17:24 17:23) ir pateko į kitą varžybų etapą. Varžybos išties buvo atkaklios. Rezultatas visą laiką tesiskyrė keliais taškais. Tik trečiajame kėlinyje „Mažeikiai” buvo išsiveržę 11 taškų, bet prasidėjus ketvirtajam kėlinukui rezultatas jau buvo 55:55. Mažeikių krepšinio komandos sirgaliai audringais plojimais padėkojo už Marijaus Norkaus paskutinę varžybų minutę įmestu tritaškiu, kuriuo rezultatas sumažėjo iki 6 taškų. Daugiausia „Mažeikiams” varžybų metu su kauniečiais pelnė P. Budreckis (15 taškų), M. Norkus (13 taškų) ir K. Marcinkevičius (13 taškų).