Savaitgalio eismo įvykiai ir kiti pažeidimai

Lapkričio 8 dieną apie 12 val. dienos D. J. Vairuodama automobilį Mitsubishi Galant nepasirinko saugaus greičio, bei atstumo ir atsitrenkė į priekyje važiavusiais ir sustojusias mašinas: Dodge Caravan ir Opel Omega. Visi trys automobiliai apgadinti. Žmonės nenukentėjo.

Lapkričio 8 d. 14 val. 55 min. S. A. vairuodamas Mitsubishi Galant Krakių kaime Aušros gatvėje ties 4 numeriu pažymėtu namu nepasirinkęs saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir trenkėsi į metalinę tvorą. Apgadintas ir automobilis ir tvora. Žmonės nenukentėjo.

Lapkričio 7 dieną pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal tyrėjo tarnybinį pranešimą apie tai, kad 2008-11-07 d. 11.20 val. VĮ ,,Regitra“ Mažeikių gr. specialistas V.R. pranešė, kad yra suklastoti automobilio FORD ESCORT kėbulo identifikaciniai numeriai.

Lapkričio 7 pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal M. L., gim. 1977 m., gyv. Mažeikių r. pareiškimą apie tai, kad, buvo įsibrauta į nebaigto įrengti namo, esančio Mažeikių r., patalpų vidų, iš kurių buvo pagrobtas svetimas M. L. priklausantis turtas 2800 litų bendros vertės 4-ios vidaus kambario durys ir 80 litų bendros vertės 4-ios dėžutės su varžtais. Viso pagrobta turto už 2880 litus.

 

Lapkričio 7 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal tyrėjo tarnybinį pranešimą apie tai, kad apie 14.30 val., savo namuose Mažeikių r., mirė J. J., gim. 1946 m., tačiau dėl nežinojimo, kartu su J. J. gyvenusi žmona A. J., iš karto kreipėsi į ritualines paslaugas teikiančią įstaigą ir šių paslaugų tiekėjo automobiliu atgabeno mirusiojo J. J. kūną į Mažeikius. Paaiškėjus aplinkybei, kad reikalingas mirties liudijimas A. J. pranešė apie įvykį policijai ir atvyko į  Telšių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariatą adresu: Gamyklos g. 36, Mažeikiai, tuo pačiu prie policijos komisariato privažiavo ritualinių paslaugų automobilis, kuriame buvo uždengtas antklode J. J. lavonas. Apžiūrint lavono kūną, smurto žymių ant jo nesimatė. Liudytoju apklausta A. J. taip pat parodė, kad J. J. apie 20 m. sirgo epilepsija.

Lapkričio 7 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal A. Š., gim. 1957 m., gyv. Mažeikių r. pareiškimą apie tai, kad buvo įsibrauta į A. Š. gyvenamojo namo Mažeikių r. patalpų vidų ir iš jo patalpų buvo pagrobtas svetimas nukentėjusiajam priklausantis turtas: du televizoriai „LG“ ir „Philips“, moteriški kailiniai ir aukso bei sidabro dirbiniai. Viso pagrobto turto vertė 30370 litų.

Lapkričio 7 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal E. M., gim. 1988 m., gyv. Mažeikių r. pareiškimą apie tai, kad apie 23.50 val., kelyje Gyvoliai – Kapėnai, Mažeikių r., 0.130 šio kelio kilometre, E. M. tuo metu būnant automobilyje FORD MONDEO kartu su mergina I. P., prie stovinčio kelkraštyje jų automobilio, priėjo grupė iki 5 jaunuolių, kurie įžūliais bei vandališkais veiksmais, pasireiškusiais neteisėtu, agresyviu, moralės nepriimtinu elgesiu panaudodami fizinį smurtą bei daužydami svetimą turtą, be jokios priežasties, sumušė automobilio vairuotojo vietoje sėdėjusį E. M., taip pat apgadino jo vairuojamą automobilį, išdauždami automobilio stiklus, žibintus, įlenkė automobilio kėbulą, taip apgadino automobilį, padarydami nukentėjusiajam 3000 litų žalą.

 

Lapkričio 7 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal tyrėjo tarnybinį pranešimą apie tai, kad 22.30 val. į Mažeikių r., vykusius šokius, kurie vyko Daubiškių pagrindinėje mokykloje, atvykę apie 7-8 nepažįstami, nevietiniai 19-25 metų jaunuoliai, šokių metu kabinėjosi prie ten visų esančių asmenų ir juos užgauliojo, dėl tokio jų elgesio buvo nutraukti šokiai. Vėliau tuoj pat po to, kai visi išėjo iš šokių, lauke tie patys asmenys toliau kabinėdamasi prie kitų asmenų ėmė šaudyti iš galimai pneumatinių pistoletų, ko pasekmėje kelios iš išautų kulkų sužeidė A. M., gim. 1989 m. Tokiais savo veiksmais viešoje vietoje asmenys šiurkščiai pažeidė viešąją tvarką.

 

Lapkričio 8 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal A. S., gim. 1969 m., gyv., Mažeikių m., pareiškimą apie tai, kad  UAB „Savas autoservisas“ teritorijoje buvo rasta sugadinta mašina VW Polo priklausanti A. S. Iš mašinos pagrobtas akumuliatorius, aukštos įtampos laidai, tepalų dangtelis. Viso pagrobta daiktų už 275 litų bendros vertės. Sugadinti visi automobilio langai, priekiniai žibintai, vairuotojo durelės. Sugadinta turto už 1604 litų bendros vertės.

Lapkričio 8 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal J. N., gim. 1953 m., gyv. Mažeikių m., pareiškimą apie tai, kad iš jam priklausančio a/m. PEUGEOT BOXER TURBO, kuris stovėjo laukuose Mažeikių r. yra pagrobtas akumuliatorius, automagnetola 650 litų bendros vertės, sugadinta: galinių dešinės pusės durelių stiklas, keleivio durelių stiklas. Sugadinta turto už 350 litų bendros vertės.

Lapkričio 9 d. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal R. L., gim. 1961 m., gyv. Mažeikių m., pareiškimą apie tai, kad buvo apvogtas butas esantis Mažeikių m. 2008-11-08 d. apie 21:00 val. M. L. kartu su savo draugu vartojo alkoholinius gėrimus Žemaitijos g. bute, o pabudęs 2008-11-09 apie 07:30 val., M. L. pasigedo: mobilaus telefono „Nokia 5200“, DVD leistuvo „Samsung“, audiomagnetolos „Panasonic“. Žala 800 Lt.