Mažeikių policijos komisariate svečiavosi „Buratino“ vaikučiai

Lapkričio 15 dieną lopšelio darželio „Buratinas“ priešmokyklinių grupių vaikučiai, lydimi savo auklėtojų, svečiavosi Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariate.

Prevencijos poskyrio specialistė Roma Antanavičiūtė pravedė ekskursiją po policijos komisariatą, kurios metu darželinukai pamatė miesto vaizdo stebėjimo kameras, laikino sulaikymo patalpas, apžiūrėjo sporto salę, prie eismo įvykiuose apgadintų automobilių aptarė saugaus eismo ypatumus. Na, o į tarnybinį automobilį tilpo vos ne visi darželinukai.

 

Susitikime su vaikais dalyvavo ir policijos kinologas Tomas Taurinskis su savo augintiniu vokiečių aviganiu Atilu. Susidomėję vaikai stebėjo, kaip šuo puikiai vykdo šeimininko komandas, ieško paslėptų daiktų, išklausė kinologo pamokymų kaip elgtis pamačius palaidą svetimą šunį.

 

Vaikai apsilankė šaudykloje, čia jiems buvo parodytos policijos pareigūno specialiosios priemonės, tarnybiniai ginklai, trumpai apie ginkluotę papasakojo specialistas Linas Kašinskas.

 

Ekskursijos metu su vaikais buvo bendrauta apie gerą, tinkamą jų elgesį, paaiškinta, kad norint tapti policijos pareigūnu, visur ir visada reikia nepriekaištingai elgtis.

 

Vaikučiai ir jų auklėtojos nuoširdžiai dėkojo policijos pareigūnams už šauniai praleistą laiką.

 

Mažeikių r. PK informacija