Praėjusią savaitę – 6 eismo įvykiai, trys žmonės sužaloti

Pirmadienį, gruodžio 22 dieną, pėstysis M. R. tamsiu paros metu pagal transporto priemonių važiavimo kryptį ėjo Sedos gatve. Pėstysis neturėjo jokių šviesą atspindinčių elementų ir buvo partrenktas Opel Astra automobilio, važiavusio ta pačia kryptimi. Nukentėjusysis paguldytas į Mažeikių ligoninės traumatologijos skyrių.

Kitą dieną, antradienį, Naftininkų gatvėje ties 17 namu sužalota trijų metukų mergaitė. Nelaimė įvyko kai Ford Fiesta vairuotoja tamsiu paros metu, sukdama į kairę, nepraleido per pėsčiųjų perėją ėjusios mažametės su mama ir sužalojo mergaitę. Ji paguldyta į Mažeikių ligoninę.

Gruodžio 23 dieną, Laisvės gatvėje D. R., vairuodamas automobilį VW Golf, nepasirinko saugaus atstumo ir atsitrenkė į priekyje važiavusį ir sustojusį automobilį Audi A3. Nuo smūgio pastarasis automobilis dar atsitrenkė į priekyje važiavusį automobilį Ford Mondeo, kurio keleivė smūgio metu buvo nežymiai sužalota. Ji išleista gydytis į namus. Įvykio metu visi trys automobiliai apgadinti.

Pirmąją Šv. Kalėdų dieną įvyko du eismo įvykiai.

Pirmasis įvyko apie 14 val., kai Žemaitijos – Daukšos gatvių sankryžoje, degant draudžiamam šviesoforo signalui, automobilis Renault Megane nesustojo prieš „Stop“ liniją ir įvažiavo į sankryžą. Joje susidūrė su Mitsubishi Galant automobiliu. Abu automobiliai apgadinti. Žmonės nenukentėjo.

Antroji nelaimė įvyko Miesto laukų gatvėje, kai automobilio Subaru vairuotojas neįvertino slidaus kelio, nepasirinko saugaus greičio ir nesuvaldė automobilio. Dėl to nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį. Pats nenukentėjo, tačiau apgadino medį ir automobilį.

Antrąją Šv. Kalėdų dieną Daukšos gatvėje BMW 520 vairuotojas T. P., važiuodamas atbulas, neįsitikino, kad tai bus saugu ir atsitrenkė į gale stovėjusį automobilį VW Golf. Apgadinęs abu automobilius, nenusibraižęs eismo įvykio schemos ir nepranešęs policijai, iš įvykio vietos pasišalino.