Ilgojo savaitgalio eismo įvykių suvestinė

Spalio 31 d. ryte apie 9:30 val. kelyje Mažeikiai – Laižuva ties 17 km. S. K. vairuodama VW Golf nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio. Dėl sužalojimų vairuotoja ir keleivis nuvešti į Mažeikių ligoninę. Automobilis taip pat apgadintas.

Spalio 31  d. apie 18 val. Skuodo – Žemaitijos – Ventos sankryžoje, reguliuojamoje šviesoforu, Chrysler 300M vairuotojas S. S. sukdamas į dešinę, nepraleido per pėsčiųjų perėję ėjusio J. J. ir jį partrenkė bei sužalojo. Pėstysis gydosi ambulatoriškai.

Spalio 31 d. 19 val. 23 min. kelyje Tirkšliai – Žemalė – Račiai ties 6 kilometru V. Š. ėjo važiuojamąją dalimi tamsiu paros metu pagal važiavimo kryptį, be atšvaitų, bei neblaivus. Jį kliudė ta pačia puse S. Ž. vairuojamas automobilis Audi 80. Pėstysis nenukentėjo, automobilis apgadintas.

Lapkričio 1 d. apie 10 val. ryto kelyje Mažeikiai – Plungė – Tauragė vairuotojas, vairuodamas Renault 19, neįsitikinęs, kad lenkti saugu bei nesilaikydamas saugaus atstumo, lenkė J. L. vairuojamą Ford Escort ir jį kliudė. Apgadino automobilį ir nesustojęs nuvažiavo.

Lapkričio 1 d. apie 15 val. kelyje Mažeikiai – Plungė – Tauragė, ties Sedos miesteliu, įvyko net dvi gyvybes nusinešusi avarija. K. V. vairuodama VW Passat nesilaikė saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir išvažiavo į priešingą eismo dalį. Trenkėsi į priešpriešais atvažiuojantį autobusą SEATRA S 215. Dėl patirtų sužalojimų žuvo net 40 – ties nesulaukus vairuotoja ir jos keturiolikmetė dukra. Dar dvi keleivės dėl patirtų sužalojimų nuveštos į ligoninę: 4 metukų mergytė į Klaipėdos. o šešiolikmetė į Mažeikių ligoninę.

Lapkričio 2 d. Gamyklos g. ties 31 namu A. G. neblaivus vairavo VW Golf automobilį. Nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į pakelės medį. Apgadino automobilį ir nulaužė medį.