Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus kreipimasis į Lietuvos žmones dėl Seimo rinkimų

Spalio 10 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus kreipėsi į Lietuvos žmones su prašymu atsakingai ir rimtai pažvelgti į spalio dvyliktąją – rinkimų į Seimą dieną. Pasak šalies vadovo, ji „mums taps dideliu išbandymu”. „Blogėja Lietuvos biudžeto būklė, pasaulis gyvena  finansų krizės nuotaikomis. Todėl šie rinkimai mums yra ypač svarbūs – valstybės valdymą turime patikėti atsakingiems ir profesionaliems žmonėms, pasiryžusiems tarnauti savo kraštui”, – kalbėjo šalies vadovas.

Deja, artėjant rinkimams vis daugiau žmonių neslepia savo nusivylimo politikų nevykusiais sprendimais, neatsakingais ir neįvykdomais pažadais.

Šalies vadovas ragino lietuvius nenusišalinti nuo pareigos suformuoti aukštąją  Lietuvos valdžią – Seimą. Visus kvietė ir skatino aktyviai dalyvauti valstybės gyvenime. „Ateikite balsuoti ir paraginkite savo artimuosius bei draugus. Balsuoti ir atsakingai išrinkti, Jūsų nuomone, geriausius žmones“. „Neatiduokite savo teisės kitiems, kad jie už mus spręstų svarbiausius valstybės reikalus“, – ragino Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus.