Kurias blakstienas pasirinkti – priklijuojamas ar magnetines?

Jau nuo seniausių laikų moterys mėgo puoštis ir gražintis. Tam buvo naudojamos įvairios makiažo priemonės, papuošalai, plaukų aksesuarai… Nors laikai ir mados keičiasi, noras pasitobulinti išlieka toks pats. Todėl atsiranda vis naujų grožio priemonių ir procedūrų, pavyzdžiui, lūpas putlinančios injekcijos, blakstienų priauginimas ar gelinis nagų lakavimas.

Kalbant apie blakstienas, yra trys pagrindiniai būdai būdai jas prailginti – blakstienų priauginimas pas meistrę, priklijuojamos ir magnetinės blakstienos. Daugelis merginų ir moterų renkasi blakstienas pailginti pačios, todėl aktualus tampa klausimas, kurias blakstienas geriau pasirinkti – priklijuojamas ar magnetines? Šiame straipsnyje trumpai aptarsime abu dirbtinių blakstienų tipus.

Priklijuojamos blakstienos

Daugumą šiandien parduodamų dirbtinių blakstienų reikia priklijuoti su specialiais klijais. Kai kurios priklijuojamos blakstienos yra parduodamos su mažomis klijų tūbelėmis, bet kai kuriais atvejais juos reikia įsigyti atskirai. Norėdami naudoti klijus, užtepkite ploną sluoksnį ant blakstienų juostelės, palaukite, kol išdžius iki lipnios tekstūros (paprastai apie 30 sekundžių), tada uždėkite juostelę ant voko. 

Naudojant priklijuojamas blakstienas, labai svarbu, kad užtepamas klijų kiekis nebūtų per storas – tokiu atveju priklijuojamos blakstienos gali prilipti prie voko.Be to, per greitai užklijuojamos blakstienos gali nukristi. Tačiau tokių blakstienų privalumai yra:

 • Priklijuojamos blakstienos atrodo itin natūraliai;
 • Priklijuojamas blakstienas galima įsigyti daugelyje vietų, ir jos kainuoja gana nebrangiai;
 • Tinkamai priklijuotos blakstienos stipriai ir ilgai laikosi.

Jų trūkumai yra:

 • Klijai gali sukelti diskomfortą, jei patenka į akis;
 • Klijai gali sukelti alergines reakcijas arba infekcijas;
 • Prisiklijuoti blakstienas gana sunku, o tam reikia įgūdžių.

Magnetinės blakstienos

Magnetinės blakstienos yra puiki alternatyva priklijuojamoms blakstienoms. Jos atsirado 2014 metais ir iki šiol yra plačiai naudojamos. Tačiau ankstesniais laikais jos nebuvo populiarios, magnetinių blakstienų mada išryškėjo 2019 metais.

Šios blakstienos išsiskiria tuo, kad yra tvirtinamos magnetais. Viena magnetinė juostelė yra po blakstienomis, o antroji juostelė pritvirtinama viršuje. Jas pritvirtinti gana paprasta, tačiau taip pat reikia įgūdžių. Pirmiausia turėtumėte perskaityti instrukcijas, nes naudojimo būdas šiek tiek skiriasi priklausomai nuo produkto.

Pradėdami nuo viršutinės linijos, švelniai užtieskite viršutinę magnetinę blakstieną skersai blakstienų linijos. Laikydami viršutinę dalį savo vietoje, plačiai atmerkite akis ir užsidėkite apatinę magnetinę blakstieną. Įsitikinkite, kad blakstienos sutampa, nes kitaip jos neužfiksuos. Kai kurie žmonės sako, kad jas naudoti žymiai lengviau nei priklijuojamas. Magnetinių blakstienų privalumai yra:

 • Kadangi magnetinės blakstienos nenaudoja klijų, nėra alerginių reakcijų, infekcijų ir išsitepimo tikimybės;
 • Greitai ir lengvai uždedamos, nes nereikia laukti, kol išdžius klijai;
 • Magnetinės blakstienos gali būti naudojamos daug kartų ir yra higieniškos.

Jų trūkumai yra:

 • Reikalauja tikslumo, todėl iš pradžių gali būti sunku;
 • Kai kurias magnetines blakstienas reikia patrumpinti, kad jos atrodytų natūraliau.