Prabangūs baldiniai audiniai, suteikiantys namų interjerui elegancijos

Baldiniai audiniai gali neatpažįstamai pakeisti seną, nusidėvėjusį baldą, o naują paversti ypatinga interjero puošmena. Iš baldinių audinių pasiūtos dekoratyvinės pagalvėlės gali tapti stilingu kambario akcentu. Tinkamas baldinių audinių parinkimas taip pat yra ir vienas svarbiausių uždavinių baldų gamybos procese, kuris lemia galutinę baldo išvaizdą bei tai, kaip baldai derės prie bendro namų interjero. UAB „Iks Forma“ dizaino ekspertai teigia, kad prabangiai atrodantys baldiniai audiniai padeda sukurti elegantišką Jūsų namų įvaizdį.

Gobelenas – prašmatnus, madingas, praktiškas baldinis audinys

Gobelenas – subtilus, prabangus ir niekada iš mados neišeinantis audinys. Gobelenu apvilkti baldai atrodo prašmatniai, o iš jo pasiūtos dekoratyvinės pagalvėlės tampa išskirtine kambario detale. Dėl šių priežasčių gobelenas vis dar išlieka viena populiariausių ir mėgstamiausių medžiagų tarp dizainerių, dekoratorių ir paprastų žmonių.

Gobelenas pasižymi tankia struktūra, todėl šis audinys yra ypač patvarus ir ilgaamžis: pažeidimai ant jo atsiranda labai retai. Gobelenas yra lengvai prižiūrimas, taip pat pasižymi antistatinėmis savybėmis, todėl dulkės ant jo beveik nenugula.

Plati įvairiaspalvių gobeleno raštų įvairovė suteikia neribotų galimybių sukurti unikalų namų interjero stilių. Be to, gobeleno audinys yra malonus liesti, todėl vilios prisėsti kiekvieną svečią. 

Veliūras ir jo rūšys: kodėl kai kurios netinkamos baldams apvilkti?

Veliūras – minkštas, malonus liesti, prabangiai atrodantis audinys. Veliūru apvilkti baldai atrodo elegantiškai, o veliūrinės pagalvėlės – prašmatni dekoro detalė, papildanti kambario interjerą. 

Svarbu paminėti, kad skiriama daug veliūro rūšių: medvilninis veliūras, vilnonis veliūras, drapinis veliūras ir kt. Tačiau išvardyti audiniai yra tinkami įvairiems drabužiams siūti, ne baldams apvilkti, kadangi labiau dėvisi ir nėra itin patvarūs. Baldų gamyboje naudojama speciali veliūro rūšis – baldinis veliūras. 

Stilingas veliūras baldams išlaiko savo vertę tik tinkamai prižiūrimas

Veliūras baldams, kaip jau buvo minėta, yra specialus audinys, naudojamas baldams apvilkti. Šis veliūras, kaip ir gobelenas, pasižymi tankia struktūra, todėl yra tvirtas bei atsparus dilimui. Baldinis veliūras išsiskiria aukšta kokybe, unikaliu stiliumi ir puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, leidžiančiomis jį naudoti minkštų baldų apmušalų gamyboje. 

Veliūru apvilkti baldai žavi prabanga ir dera prie bet kokio interjero, todėl šis audinys – puikus pasirinkimas tiek klasikos, tiek modernaus stiliaus gerbėjams. 

Baldinis veliūras – gana įnoringas audinys, tačiau, tinkamai prižiūrimas, ilgiau išlaiko spalvą bei struktūrą. Baldinio veliūro nerekomenduojama valyti jokiais cheminiais valikliais, nes galima pažeisti audinio paviršių. Baldinį veliūrą patariama valyti siurbliu, turinčiu specialų šepečio tipo antgalį, o sunkiau išvalomas dėmes – šilto vandens ir muilo mišiniu.

Veliūrinės pagalvėlės – stilingas kambario interjero akcentas 

Norintiems į kambarį „įnešti“ daugiau gyvybės ar tiesiog be didesnių pastangų atnaujinti interjerą, idealus pasirinkimas – veliūrinės pagalvėlės. Veliūrinės pagalvėlės – nedidėlė, tačiau labai svarbi stilinga dekoro detalė, suteikianti namams jaukumo. 

Veliūrinės pagalvėlės gali būti neutralios arba priešingai – traukiančios akį. Neutralios veliūrinės pagalvėlės subtiliai įsilies į bendrą interjero stilių, o ryškiaspalvės ar įmantriais raštais dailintos dekoratyvinės pagalvėlės neabejotinai atkreips svečių dėmesį į baldą, ant kurio jos padėtos.

Baldiniai audiniai – vienas svarbiausių namų interjero dekoro elementų. Tinkamai parinkti audiniai baldams ne tik tarnaus ilgą laiką, tačiau taip pat neatpažįstamai pakeis Jūsų namų įvaizdį. Ieškančius kokybiškų, stilingų, elegantiškai atrodančių baldinių audinių, UAB „Iks Forma“ kviečia apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.iksforma.lt ir išsirinkti stilistines idėjas padėsiančius įgyvendinti audinius baldams bei dekoratyvinėms pagalvėlėms.